Charles Duval 1892 Franse school landschap bij avond met wandelaar. Olieverf op linnen. 56x30cm. Cond:R/G
Saskia Stolk (hengelo) 3 pinguins, gemengde techniek op papier 60x70cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boer met paardenspan en boomstammen olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Gäfgen? Duitse school, liggende naakte dame, pastel op papier 43x60cm. Cond:G
Ingo Kühl 1953 Duitse school, branding met wolkenlucht olieverf op linnen 95x95cm. Cond:G
Theo Goedvriendt 1879-1969, stilleven, wijnfles met bloemen op tafel, olieverf op paneel, 62x24cm. Cond:G
M. Broido of Broiou '48, Italiaans stadsgezicht, olieverf op paneel. 11x8,5cm. Cond:G
Jurrien M. van Beek 1879-1965 bomschuiten op het strand met figuren, olieverf op linnen 18x24cm. Cond:G
Wilhelm Skoglund 1958 Zweedse school, expressief landschap met huizen, olieverf op linnen 55x46cm Cond:G
Edouard Houbolt 1885-1954, landschap met sloot, olieverf op paneel 17x30cm. Cond:G
Drie antieke gesigneerde japanse houtsnedes op papier 22-36cm. Cond:G
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 30-32cm. Cond:G
Onduidelijk 20e eeuw Hollandse school, besneeuwd landschap met figuur en hond, olieverf op paneel, 24x18cm. Cond:G
Anton Reuvers Enschede, roeiboot met figuren op water, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond;G
Jaap van Kregten, 1878-1987 Enschede, groot landschap met koeien, olieverf op linnen 75x90cm. Cond;G
F,C.Corsius 1933, Hollandse school, stoomboot op ruwe zee, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond:G
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-38cm. Cond;R/G
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes 34-36cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, stilleven met bloemen, naar oud voorbeeld, 30x40cm. Cond:G
J. Berk zeilboot op ruwe zee, olieverf op linnen 76x47cm. Cond:G