Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Charles Duval, zonsondergang
Resultaat: 200 EUR

Charles Duval 1892 Franse school landschap bij avond met wandelaar. Olieverf op linnen. 56x30cm. Cond:R/G

Saskia Stolk, gemengde techniek
Startprijs 100 EUR

Saskia Stolk (hengelo) 3 pinguins, gemengde techniek op papier 60x70cm. Cond:G

Schilderij paarden
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boer met paardenspan en boomstammen olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Pastel naakte dame, Gabner?
Resultaat: 50 EUR

Gäfgen? Duitse school, liggende naakte dame, pastel op papier 43x60cm. Cond:G

Ingo Kühl ca. 1953
Startprijs 100 EUR

Ingo Kühl 1953 Duitse school, branding met wolkenlucht olieverf op linnen 95x95cm. Cond:G

Theo Goedvriendt
Startprijs 160 EUR

Theo Goedvriendt 1879-1969, stilleven, wijnfles met bloemen op tafel, olieverf op paneel, 62x24cm. Cond:G

Stadsgezicht.
Startprijs 150 EUR

M. Broido of Broiou '48, Italiaans stadsgezicht, olieverf op paneel. 11x8,5cm. Cond:G

H. Welcher, boten met molen
Resultaat: 110 EUR

H. Welcher omstreeks 1950, riviergezicht met haven en boten(craquele), olieverf op linnen 80x60cm. Cond:G

J.M. Beek, boten bij strand
Startprijs 200 EUR

Jurrien M. van Beek 1879-1965 bomschuiten op het strand met figuren, olieverf op linnen 18x24cm. Cond:G

Troelstra, winter
Startprijs 150 EUR

R.S Troelstra 2e helft 20e eeuw Hollands ijsgezicht met figuren, olieverf op paneel 50x70cm. Cond:G

Wilhelm Skoglund, huisjes
Resultaat: 50 EUR

Wilhelm Skoglund 1958 Zweedse school, expressief landschap met huizen, olieverf op linnen 55x46cm Cond:G

Sture Lundgren, kust
Resultaat: 40 EUR

Sture Lundgren 1963 Zweedse school, kustgezicht, pastel op papier 47x38cm. Cond:G

Edouard Houbolt, Loosduinen
Startprijs 150 EUR

Edouard Houbolt 1885-1954, landschap met sloot, olieverf op paneel 17x30cm. Cond:G

3 Antieke landkaarten
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke landkaarten, 1. stadsplattegrond Helmond Brabantia, toegeschreven aan Zaccharias Roman 1595-1675 en Nicolaas Johannes Visscher 1618-1679. 2. kaart slagveld 16e eeuw Soubs Philippe II Goev...

Drie Japanse houtsnedes
Startprijs 120 EUR

Drie antieke gesigneerde japanse houtsnedes op papier 22-36cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Startprijs 120 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 30-32cm. Cond:G

Hollandse School, winter
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk 20e eeuw Hollandse school, besneeuwd landschap met figuur en hond, olieverf op paneel, 24x18cm. Cond:G

Anton Reuvers
Resultaat: 70 EUR

Anton Reuvers Enschede, roeiboot met figuren op water, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond;G

Jaap van Kregten
Resultaat: 100 EUR

Jaap van Kregten, 1878-1987 Enschede, groot landschap met koeien, olieverf op linnen 75x90cm. Cond;G

F. Corsius, stoomboot
Startprijs 180 EUR

F,C.Corsius 1933, Hollandse school, stoomboot op ruwe zee, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Startprijs 120 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-38cm. Cond;R/G

Drie Japanse houtsnedes
Startprijs 120 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes 34-36cm. Cond:G

Bloemstilleven, 18e-19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, stilleven met bloemen, naar oud voorbeeld, 30x40cm. Cond:G

Schilderij, zeilschip
Resultaat: 75 EUR

J. Berk zeilboot op ruwe zee, olieverf op linnen 76x47cm. Cond:G