Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Berglandschap, N. Gumberger
Resultaat: 60 EUR

N. Gumberger, Duitse school, 1822-1898, berglandschap met waterval, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw etiket verso onduidelijk, interieur met kind en hond olieverf op paneel 36x28cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Zweden
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950 kustplaats met aanlegstijger, olieverf op linnen 33x40cm. Cond:G

Portret 19e eeuw
Resultaat: 145 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, portret vrouw , verso, studietekens Mattheus Ignatius van Bree 1773-1829, houtskool op papier 42x32cm. Cond:G

Gustav-Weiss Loreth
Startprijs 50 EUR

Gustav Weiss-Loreth, 1913 Duitse school, waterval in de Alpen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

3x Tom van den Bosch, litho
Resultaat: 70 EUR

Drie x Tom van den Bosch, 2x oldtimer met figuren, nr 72/175 en nr. 75/175, 1x fruclidor nr 136/175, lithografie op papier 77x54cm. Cond;G

Schilderij, boerderij
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Vuren? omstreeks 1930, boerderij met bloesemboom, 2 beschadigingen in de lucht, olieverf op linnen 40x50cm. Cond;R/G

J.Klein 1920
Resultaat: 80 EUR

J. Klein 1920 Duitse school marinier met vaandel Duitse marine en slagschepen, olieverf op linnen Cond;G

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw poetsvrouw uitrustend bij openhaard, houtskool op papier 25,5x18cm. Cond:G

3 werken C.M de Woerd
Startprijs 60 EUR

Drie x C.M. De Woerd 1901, 3 landschappen, etsen op papier 32x50cm. Cond:G

8 steendrukken Engelse scheepvaart
Startprijs 120 EUR

Acht 19e eeuwse Engelse steendrukken met zeilschepen(R.Parry.del.) Hunt. Lith. deels ingekleurd 23x17cm. Cond:G

M. Höpflinger Landschap, Luneburg
Startprijs 80 EUR

M. Höpflinger, omstreeks 1930 Duitse school landschap Lüneburger heide, olieverf op linnen 80x120cm. Cond;G

Fedor van Kregten,Schilderij
Resultaat: 75 EUR

Fedor van Kregten 1871-1937, riviergezicht met molen, olieverf op linnen 26x19cm. Cond:G

2 Werken van Voskuil
Startprijs 50 EUR

Twee x Johannes Voskuil 1897-1972, houten vissersschuren in de duinen, en liggende os, gouache en zwarte inkt op papier. 60x48 en 49x29cm. Cond:G

5 Antieke landkaarten
Resultaat: 110 EUR

Vijf antieke landkaarten 19e eeuw. 1- Sweden, Denmark, Norway by Tho's bowen.2- a new and accurate map of france improvements and regulated by astronomical observations. 3- Switserland J.C. Russel jun...

Boslandschap Ebel
Resultaat: 50 EUR

R. Ebel, bosgezicht met beek, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G

Aquarel, Charlottenburg Berlijn
Resultaat: 35 EUR

Hetman? Duitse school, Berlin, Schloss Charlottenburg met figuren, aquarel op papier 44x31cm. Cond:G

3 Kleurenlitho's, Heinz Trokes
Resultaat: 90 EUR

Drie x Heinz trökes 1913-1997 Duitse school 3 kleurrijke abstract figuratieve lithografieen op papier 2x20x30 en 50x39cm. Cond:G

L. Steininger
Startprijs 40 EUR

L.Steiniger 1890-1979 Duitse school, Duits dorp op berg, olieverf op linnen 60x80cm. Cond;G

F. Streudle
Startprijs 40 EUR

F Streudle omstreeks 1900, Duitse school, Winters berggezicht met heilig kruis, olieverf op linnen. Cond;G 70x56cm.

Onduidelijk gesigneerd, boom met sloot
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, landschap met sloot en knotwilg, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G

Ongesigneerd Duitse school
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw Duitse school, stilleven met beeld, olieverf op paneel 28x37cm. Cond:G

Hans Wunderlich Duitse school
Resultaat: 70 EUR

Hans Wunderlich 1899-1977 Duitse school Hooi oogst, aquarel op papier 50x37cm. Cond:G

Schilderij viool
Startprijs 30 EUR

H. ten Bos 1940 stilleven met viool 30x50cm. olieverf op linnen Cond:G