Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

E. Bossina
Startprijs 150 EUR

E. Bossina? 19e eeuw, Duitse school, berglandschap met meer en figuren, olieverf op linnen Cond:G 45x60cm.

Heinrich Putshofen-Esters
Startprijs 200 EUR

Heinrich Pützhofen- esters 1872-1953, schloss Burresheim in der Eifel, aquarel op papier 44x53cm. Cond;G

Knut Norman, Zweden
Startprijs 80 EUR

Knut Norman, Zweedse school, vissersboten op zee, olieverf op paneel, 85x60cm. Cond:G

A. Jerlow Bosven, Zweden
Startprijs 60 EUR

A. Jerlow omstreeks 1930, Zweedse of Russische school, bosven, olieverf op linnen 88x65cm. Cond:G

Frans stadsgezicht
Startprijs 250 EUR

Mav Fleischer 1907. 1861-1930, Duitse school, stadsgezicht Parijs met figuren. (beschadigd) behoeft restauratie. Olieverf op linnen 42x53cm. Cond:M

G.Koopman, kerk interieur
Resultaat: 130 EUR

G Koopman omstreeks 1920, Hollands kerkinterieur met figuren, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

J. van Kregten
Resultaat: 110 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967, windmolen Usselo(stendekas), olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Parijs
Startprijs 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, stadsgezicht Parijs, olieverf op paneel. 30x37cm. Cond:G

Peter Klashorst, "Smoking Girl"
Startprijs 200 EUR

Peter klashorst 1957, smoking girl, acryl op linnen, 30x40cm. Cond:G

Russisch Ikoon
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuwse Russische ikoon, gelijmd, en wormbeval, redelijke staat 22x18cm.

Schilderij Frits Goosen
Startprijs 250 EUR

Frits Goosen 1943 Hilversum, landschap met bomenpartij, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

B. Ferweda, bloemstilleven
Resultaat: 110 EUR

B. Ferweda, 1880-1958 bloemstilleven, olieverf op linnen 41x27,5cm. Cond:G

Diverse werken Ids Wiersma
Resultaat: 300 EUR

3 diverse werken Ids Wiersma 1878-1965, paddestoelen studie(tekening) ets liggende dame, houtskool koeienstudie, op papier 12-36cm. Cond:G

Schilderij, trekschuit
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 dorpsgezicht met trekschuit en figuren bij kanaal, olieverf op linnen 90x60cm. Cond;G

Schilderij, Jan Knikker
Startprijs 250 EUR

Jan Knikker sr. 1889-1957, kerkdorp met rivier en boot, olieverf op paneel, 45x37cm. Cond;G

Koeien in landschap
Resultaat: 200 EUR

A. Reibmayer 1881-1941, Duitse school, landschap met koeien, boerin en melkkar, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G

Litho, Jan Cremer
Resultaat: 70 EUR

Jan Cremer '90 nr 271/300, Enschede 1940-. Abstracte compositie, lithografie op papier. 70x51cm. Cond:G

Schilderij, Baayens
Resultaat: 150 EUR

Frans Baayens 1886-1947 Enschede, dorp aan de rivier met figuren in roeiboot, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G

Schilderij, vissersvolk
Startprijs 250 EUR

Harry haerendal, Duitse school, vissersvolk op het strand, olieverf op linnen 70x80cm. Cond:G

Van Raamsdonk, Watermolen
Startprijs 150 EUR

J. van Raamsdonk omstreeks 1920, landschap met watermolen, olieverf op linnen 100x60cm. Cond:G

Hans Liska
Startprijs 200 EUR

Hans Liska 1907-1983 Duitse school, tankschlacht WO II reparatie Duitse tank met figuren, houtskool op papier. Cond:G

Landschap Heimkamp?
Resultaat: 100 EUR

Heimkamp? 1888, landschap met kasteel, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G

Stadsgezicht, Bijker
Startprijs 150 EUR

Bijker 1955 stadsgezicht met figuren olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Hans Liska
Startprijs 200 EUR

Hans Liska 1907-1983 Duitse school, WO II Duitse soldaten aan het oprukken. 32,5x28,5cm. Houtskool op papier, Cond:G