E. Bossina? 19e eeuw, Duitse school, berglandschap met meer en figuren, olieverf op linnen Cond:G 45x60cm.
Knut Norman, Zweedse school, vissersboten op zee, olieverf op paneel, 85x60cm. Cond:G
A. Jerlow omstreeks 1930, Zweedse of Russische school, bosven, olieverf op linnen 88x65cm. Cond:G
Mav Fleischer 1907. 1861-1930, Duitse school, stadsgezicht Parijs met figuren. (beschadigd) behoeft restauratie. Olieverf op linnen 42x53cm. Cond:M
G Koopman omstreeks 1920, Hollands kerkinterieur met figuren, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, stadsgezicht Parijs, olieverf op paneel. 30x37cm. Cond:G
Peter klashorst 1957, smoking girl, acryl op linnen, 30x40cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Russische ikoon, gelijmd, en wormbeval, redelijke staat 22x18cm.
B. Ferweda, 1880-1958 bloemstilleven, olieverf op linnen 41x27,5cm. Cond:G
3 diverse werken Ids Wiersma 1878-1965, paddestoelen studie(tekening) ets liggende dame, houtskool koeienstudie, op papier 12-36cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 dorpsgezicht met trekschuit en figuren bij kanaal, olieverf op linnen 90x60cm. Cond;G
Jan Knikker sr. 1889-1957, kerkdorp met rivier en boot, olieverf op paneel, 45x37cm. Cond;G
A. Reibmayer 1881-1941, Duitse school, landschap met koeien, boerin en melkkar, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G
Jan Cremer '90 nr 271/300, Enschede 1940-. Abstracte compositie, lithografie op papier. 70x51cm. Cond:G
Frans Baayens 1886-1947 Enschede, dorp aan de rivier met figuren in roeiboot, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G
Harry haerendal, Duitse school, vissersvolk op het strand, olieverf op linnen 70x80cm. Cond:G
J. van Raamsdonk omstreeks 1920, landschap met watermolen, olieverf op linnen 100x60cm. Cond:G
Heimkamp? 1888, landschap met kasteel, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G
Bijker 1955 stadsgezicht met figuren olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G