Monogram J.M.B, Hollands strandgezicht met bomschuiten en figuren op paneel 40x30cm.Cond:G
J.Mittenhuber omstreeks 1900 Duitse school, berggezicht met beek, visser en watermolen, olieverf op linnen 70x47cm Cond;G
Cornelis Koppenol, Zoetermeer 1865-1946 Den Haag kruisiging van Jezus, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
H.P Groen 1886-1964, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50,5cm. Cond:G
Monogram B.S 19e eeuw, romantisch bosgezicht, olieverf op papier, 34x27cm Cond:G
Fritz Köhler 1887-1971, Düsseldorf, Duitse school, Duits riviergezicht, met twee zeilboten en figuren langs de kade, olieverf op linnen, 40x50cm.Cond:G
Naar Springer, omstreeks 1900, stadsgezicht Amsterdam, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G
Jos Beeling 1890 Leeuwarden, oude haven van Almelo 1935, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G
Naar P. P. Schietges, geitenhoedster met geit, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Grote 17e/18e eeuwse landkaart, door Rhenus juijelmus Blaeu, D. Andreae AE Bickero, ingekleurde gravure op papier, in goede staat 97x41cm.
Thomas, met certificaat, oud Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 80x60cm Cond:G
Evert Rabbers 1875-1967 Enschede, herderin op zandpad met twee koeien, olieverf op linnen 60x85 Cond:G
Toon de Jong, landschap, olieverf op paneel 21x12cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 gezicht op oud Almelo, olieverf op paneel 76x60cm Cond:G
Gerbrand Frederik van Schagen 1880 -1968, landschap met boerderij, boer en kajuitboot, olieverf op paneel 21x18cm Cond:G
Otto Scheuerer 1862-1934 München Duitse school, twee hazen in de sneeuw, olieverf op paneel 21x16cm Cond:G
Zhuang Hong Yi '99 Shi Chuan China 1962, moderne compositie op rijstpapier achter PVC inlijsting, mixed media op rijstpapier, 178x97cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuws, Italiaans landschap met vee bij Romeinse Ruine, olieverf op linnen, 44x63cm. Cond:R/G
Ets Jongkind 1875, originele ets 19e eeuw met watermerk, schaatsers bij molen, kinderdijk, ets op papier 24x16cm. Cond:G
Han Bruinenberg 1950-2015 geschilderde copy van een schilderij van Rembrandt van Rhijn (imposant schilderij) olieverf op linnen 130x160cm Cond:G
Wetering de Rooy, Woudrichem 1877-1972, Hollands riviergezicht met zeilboten, olieverf op linnen 66x45cm. Cond;G
Ongesigneerd 19e eeuws Italiaanse school, moeder leest kind voor, met kapitale vergulde lijst, olieverf op linnen 75x70cm Cond;G
Sebastiaan Theodorus Voorn Boers, Rotterdam 1828-1893 stilleven met glas en fruit op tafel, olieverf op paneel 41x32cm Cond;G
Onduidelijk gesigneerd '95, zeefdruk gemaakt uit 4 delen geschept papier, epreuve d'artiste 126x190cm zeefdruk op papier Cond:G