Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Etsen, watermolens
Resultaat: 80 EUR

Attelier Maarten Hangbrok? vier Twentse watermolens, etsen op papier (Singraven, Haaksbergen, Oele en Diepenheim) 14x9cm Cond:G

Ets, 17e-18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Antiek ets, St Catharina in 17e eeuwse lijst met binnen-tobbelijst+dik fineer 21,5x18cm Cond:G

Schilderij, Parijs
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, winters Parijs stadsgezicht met koets en figuren bij avond, olieverf op paneel. 30x24cm Cond:G

Schilderij, stadsgezicht
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, dorpsgezicht 115x40cm. Cond.: G

W. de Groot, karaf met fruit
Resultaat: 75 EUR

Atelier W. de Groot ca. 1930, olieverf op paneel, stilleven met waterkaraf, appel en uien 29,5x40cm. Cond.: G

Schilderij, H. Witvoost
Resultaat: 75 EUR

Henk Witvoost, olieverf op linnen, Hollands ijspret met vele figuren 50x70cm. Cond.: G

Strandgezicht
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met bomschuit en vissersfamilies 80x60cm. Cond.: G

Schilderij, J.J. v.d. Stap
Resultaat: 70 EUR

Johannes Jacobus v.d. Stap (Delft 1874 - 1940), olieverf op paneel, boerderij met boerin, kippen en schaap 20x25cm. Cond.: G

Aquarel, tulpen
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw aquarel op papier met tulpen. Cond:G 25,5x20cm

Ongesigneerd, kippen
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met haan en kippen 20x25cm. Cond.: G

P.H. Schutz
Resultaat: 70 EUR

Peter Hermann Schutz ( 1928 Duitse School), olieverf op paneel, moderne abstracte compositie blauw/zwart (beschadiging) ø150cm. Cond.: R

Ets
Resultaat: 70 EUR

E.K. 1907, ets op papier, straat met figuren 49x37cm. Cond.: G

2 Tekeningen
Resultaat: 70 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), houtskool op papier, twee tekeningen van een hond 18x18cm. Cond.: G

Floria, abstract
Resultaat: 70 EUR

Floria, 2e helft 20e eeuw, abstract landschap acryl op linnen. 65x80cm Cond:G

Schilderij
Resultaat: 65 EUR

Chagall, litho op papier, twee gezichten met palet 30x25cm. Cond.: G

H. Björdorm, landschap
Resultaat: 60 EUR

H. Björdam ca. 1960 (Zweedse School), olieverf op linnen, strandgezicht 45x33cm. Cond.: G

Edwin Nordin
Resultaat: 60 EUR

Edwin Nordin (Zweedse School), olieverf op paneel, boerderij met vee 45x37cm. Cond.: G

2 Werken, 18e-19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee grafieken 18e-19e eeuw: 1x steendruk, Ansicht der Feierlichen Grundsteinlegung der Ludwig-Wilhelms-Brücke etc. 1829 (Farr. im Ulm). 62x36cm. en 1x ets, "A. Watteau Pinxit La proposition Embarrass...

Schilderij, D. Sommer
Resultaat: 60 EUR

D. Sommer, olieverf op paneel, kubistisch paard naar Frans Marc 36x49cm. Cond.: G

Landschap, de Wijn
Resultaat: 60 EUR

Willem de Wijn (Amsterdam 1902 - ) (ongesigneerd, toegeschreven aan), olieverf op linnen, landschap met boerderij 46x70cm. Cond.: G

M. Pechstein 1923
Resultaat: 60 EUR

Max Pechstein 1923 (Duitse School,uitgegeven door FCB, bekende Duitse expressionist), lithografie op papier, plezierboten bij duinen 60x47cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, winters landschap met molen en wandelaar 26x18cm.

Atelier Rose-Marie Sterenberg
Resultaat: 60 EUR

Atelier Rose-Maria Sterenberg Gompertz, Amsterdam 1919, Portret, Olieverf op linnen 50x35cm Cond:G

Schilderij, Parijs
Resultaat: 60 EUR

Smith, 2e helft 20e eeuw stadsgezicht Parijs met figuren, olieverf op paneel. 46x30cm Cond:G