Antiek ets, St Catharina in 17e eeuwse lijst met binnen-tobbelijst+dik fineer 21,5x18cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, winters Parijs stadsgezicht met koets en figuren bij avond, olieverf op paneel. 30x24cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, dorpsgezicht 115x40cm. Cond.: G
Atelier W. de Groot ca. 1930, olieverf op paneel, stilleven met waterkaraf, appel en uien 29,5x40cm. Cond.: G
Henk Witvoost, olieverf op linnen, Hollands ijspret met vele figuren 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met bomschuit en vissersfamilies 80x60cm. Cond.: G
Johannes Jacobus v.d. Stap (Delft 1874 - 1940), olieverf op paneel, boerderij met boerin, kippen en schaap 20x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw aquarel op papier met tulpen. Cond:G 25,5x20cm
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met haan en kippen 20x25cm. Cond.: G
Peter Hermann Schutz ( 1928 Duitse School), olieverf op paneel, moderne abstracte compositie blauw/zwart (beschadiging) ø150cm. Cond.: R
Floria, 2e helft 20e eeuw, abstract landschap acryl op linnen. 65x80cm Cond:G
H. Björdam ca. 1960 (Zweedse School), olieverf op linnen, strandgezicht 45x33cm. Cond.: G
Edwin Nordin (Zweedse School), olieverf op paneel, boerderij met vee 45x37cm. Cond.: G
D. Sommer, olieverf op paneel, kubistisch paard naar Frans Marc 36x49cm. Cond.: G
Willem de Wijn (Amsterdam 1902 - ) (ongesigneerd, toegeschreven aan), olieverf op linnen, landschap met boerderij 46x70cm. Cond.: G
Max Pechstein 1923 (Duitse School,uitgegeven door FCB, bekende Duitse expressionist), lithografie op papier, plezierboten bij duinen 60x47cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, winters landschap met molen en wandelaar 26x18cm.
Atelier Rose-Maria Sterenberg Gompertz, Amsterdam 1919, Portret, Olieverf op linnen 50x35cm Cond:G
Smith, 2e helft 20e eeuw stadsgezicht Parijs met figuren, olieverf op paneel. 46x30cm Cond:G