Thorvald Rasmussen 1930, olieverf op linnen, interieur met figuren 28x23,5cm. Cond.: G
Duitse landkaart 18e eeuw, ets op papier, "Archiepiscop et elecorat Coloniensem Tob. Conr. Lotter 1717-1777" ca. 27x21cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, meisjesportret 21x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd (Atelier W. de Groot ca. 1930), olieverf op paneel, stilleven met ketting (bloedkoraal) 30x33cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boerderij, olieverf op linnen. Cond:G 56x46cm
Onduidelijk gesigneerd nr 141\400 moderne coulissen voorsteling, litho op papier. 50x69cm Cond:G
Anton Reuvers (Enschede), olieverf op paneel, riviergezicht met knotwilgen 23x16cm. Cond.: G
J. de Savin?(onder lijst) ca. 1930, olieverf op paneel, kerk in besneeuwd landschap 24x18cm. Cond.: G
J. Kersten (Duitse School), olieverf op linnen, de wijnproever 50x60cm. Cond.: G
Suzie Norburg 1910 (Duitse School), olieverf op linnen, dame met hoed 15x20cm. Cond.: G
A.W.V.P.A. 2x stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 18,5x19,5cm. en 30x22,5cm. Cond.: G
Wenschloss? ca. 1930 (Duitse School), olieverf op papier, havengezicht met figuren 22x20cm. Cond.: G