Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hubert Schalenberg, anemonen
Resultaat: 60 EUR

Hubert Schalenberg (Delft 1883 - ), olieverf op linnen, Chinese gemberpot met bloemen 24x19cm. Cond.: G

Schilderij, Westermann
Resultaat: 450 EUR

Gerhardus Bernardus Josephus Westermann (Leeuwarden 1880 - Musea), olieverf op paneel, paarden in galop 97x47cm. Cond.: G

Zeegezicht
Resultaat: 30 EUR

Sinnerkan? ca. 1930, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilschepen 30x40cm. Cond.: R

Schilderij, kinderen op strand
Startprijs 450 EUR

Hollandse School 19e eeuw, olieverf op linnen, visserskinderen op het strand 42x53cm. Cond.: G

L. van den Poll
Startprijs 400 EUR

Monogram G.H.B. olieverf op linnen, Amsterdams stadsgezicht met postkoets en figuren op straat 60x90cm. Cond.: G

Toorop, geestelijken
Resultaat: 60 EUR

Jan Toorop 1927, lithografie op papier, geestelijken 46x6cm. Cond.: G

Schilderij, R. Reibling
Startprijs 400 EUR

R. Reibeling ( Duitse School 1916 - 1993), olieverf op linnen, grachtengezicht (Keizergracht) Amsterdam 70x80cm. Cond.: G

Schilderij, Volendamse dames
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, Volendamse vissersmeisjes? 45x50cm. Cond.: G

Compositie, zeefdruk
Startprijs 50 EUR

Guy van den Branden, zeefdruk op papier, moderne compositie 60x46cm. Cond.: G

Schilderij
Startprijs 175 EUR

D. Mecklenbroich Munchen (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met wandelaars en paraplu 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, figuren in stad
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Oosterse markt met figuren 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, boot
Startprijs 20 EUR

G. Wunkin? ca. 1910, olieverf op linnen, boerenhuis met rieten dak en roeiboot 28x21cm. Cond.: G

Litho, Jan te Wierik
Resultaat: 120 EUR

Jan te Wierik 2002 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 24/160), fantasievoorstelling 55x69cm. Cond.: G

Piet Wiegman
Startprijs 80 EUR

Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier, vrouw met dwarsfluit 41x19cm. Cond.: R-G

Piet Wiegman
Resultaat: 80 EUR

Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier, kerkje 19x28cm. Cond.: G

Twan v.d. Ven
Startprijs 150 EUR

Twan v.d. Ven, acryl op linnen, figuren 80x80cm. Cond.: G

2 Stadsgezichten Parijs
Resultaat: 75 EUR

Twee werken van R. Davey ca. 1980, olieverf op linnen, Parijs stadsgezicht 50x60cm. Cond.: G

J. de Graaf
Startprijs 150 EUR

Jochem de Graaf, acryl op linnen, tulpen 80x80cm. Cond.: G

J.J.H. van Leeuwen
Startprijs 350 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag), olieverf op paneel, spelende kinderen op het strand 20x25cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 1.000 EUR

Jan te Wierik 2006, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuur met tekst. 65x95cm., Cond.:G

Stilleven
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, mand met rozen 20x25cm. Cond.: G

C. van Brandenburg, Zuiderkerk
Startprijs 25 EUR

Corn. Brandenburg (Wormerveer 1884 -1954 Amsterdam), ets op papier, Zuiderkerk met poortje in de winter 34x47cm. Cond.: G

Poort van Harderwijk
Resultaat: 35 EUR

H. Donkers ca. 1950, olieverf op linnen, poort te Harderwijk 24x30cm. Cond.: G

J.B.A. Lohmann
Resultaat: 55 EUR

J.B.A. Lohmann ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met boerenhuizen 40,5x30cm. Cond.: R-G