Indonesische School ca. 1950 (Apin), aquarel op papier, Indonesisch riviergezicht met vuurboom 28x21cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met parasols en figuur 25x20cm. Cond.: G
Naar J.J.C. Spohler ca. 1900, aquarel op papier, Hollands wintergezicht met figuren 19x14cm. Cond.: R-G
Berry Brugman ( 1915 Almelo - ), olieverf op linnen, 't Wierdense Veld 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd '53, houtsnede op papier, oma met kind en speelgoed 25x36cm. Cond.: G
Frans van Roe (Belgische School), olieverf op linnen, landschap met boerderij 50x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, markt met figuren 30x40cm. Cond.: G
A. Rasmussen (Noorwegen of Zweden), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 31,5x19cm. Cond.: R
Gravure 17e-18e eeuw, gesigneerd F. Sorlov: Fecit, gravure op papier, slag bij Abcoude 25x16cm. Cond.: R-G
Twee antieke etsen; 1x Toon de Jong (Laren 1879), boot 40x30cm. en 1x Eugene Luiter?, ets op papier, berkebomen 39x28cm. Cond.: R-G
Engelse School 19e eeuw, gesigneerd Fuller of Aulle, olieverf op linnen, interieur met vrouwen bij kaarslicht 38x28cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
M.G. Yong 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit 40x50cm.
Ikoon, moeder Gods van Kazan met 2 randheiligen begin 20e eeuw Russisch 21,5x27cm.
Carel Jacobus Behr 1853 (Den Haag 1812 - 1895), olieverf op linnen, portret van een heer 81x103cm. Cond.: G
Corneille, houten beschilderd, object, liggend naakt. 120x40x16cm., Cond.:G
Oud Chinees kunstwerk op zijde (gesigneerd en met tekst) 1e helft 20e eeuw met voorstelling van een Chinees in gevechtshouding 23x14cm. Cond.: R