Restant signatuur 20e eeuw, gouache op paneel, toreador met stier (verso impressionistisch landschap) 32x40cm. Cond.: G
Henk Albers (Almelo), olieverf op linnen, Twents landschap 60x80cm. Cond.: G
Wim Bos (1906 - 1974), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam met vele schepen 100x60cm. Cond.: G
Antony Keizer (Meppel 1897 - 1961), olieverf op linnen, bosgezicht met zwammen en paddestoelen 90x70cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille, zeefdruk op papier, naakte vrouw met duif nr. 53/200, 24x30cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille '88, zeefdruk op papier, naakte vrouw met kat en duif nr. 53/200, 24x30cm. Cond.: G
Lucebert (Amsterdam 1924 - 1994 Alkmaar), gemengde techniek op papier, figuratief abstracte compositie 36x22,5cm. Cond.: G
Italiaans landschap 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier en figuren 32x22cm. Cond.: G
Italiaanse School 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier, boten en figuren 32x22cm. Cond.: G
D. Marin 21e eeuws, olieverf op paneel, stilleven met fruit 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, boerenschuur in het bos 41x32cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 99 en handtekening), voorportaal van een moskee 57x68cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 25 en handtekening), Orientaalse voorstelling, poort te Adrianopel 6,5x9,5cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 54 en handtekening), Orientaalse voorstelling, ingang van moskee 6,5x10cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 66 en handtekening), Orientaalse voorstelling van een kameeldrijver 6x10cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 37 en handtekening), Orientaalse voorstelling 8x6cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 90 en handtekening), Orientaalse voorstelling van vrouw op ezel 6,5x9,5cm. Cond.: G
Haagman? ca. 1930, gouache op papier, bomschuiten met figuren op het strand 49x36cm. Cond.: G
Gesigneerd J. Strok 20e eeuw, olieverf op paneel, winters dorpsgezicht met vele figuren 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met kerk, huis, figuren en koeien 51x80cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven perziken op schotel 18x13cm. Cond.: G
Frans Hoos ( 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, zonnige boerderij met boer en boerin 40x50cm. Cond.: G
Ikoon, Moeder Gods van Kazan (Kazanskaja) ca. 1900 22x26,5cm.
Ikoon, uitgebreide deësis met Jezus, Maria, Johannes de doper, aartsengelen en apostelen 1e helft 20e eeuw 17,5x13,5cm.