Ikoon, moeder Gods van Kazan met 2 randheiligen begin 20e eeuw Russisch 21,5x27cm.
Anton Heyboer (1924 - 2005), eigen druk, ets op papier, eigen compositie 54x68cm. Cond.: G
Anton Heyboer (1924 - 2005), eigen druk, ets op papier, eigen compositie 45x50cm. Cond.: G
Joop Kropff (Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, boerenhuis met boerin en kippen 33x21cm. Cond.: G
W. Nobels ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands havengezicht 40x60cm. Cond.: G
H. Marte, olieverf op linnen, landschap met boerderij 18x40cm. Cond.: G
H. Marke, olieverf op linnen, landschap met boerderij en knotwilg 24x50cm. Cond.: G
Gesigneerd A. Hulk ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met schepen 24x18cm. Cond.: R
Twee etsen op papier van rensburg, Zierikzee en Edam 25x20cm. Cond.: R-G
Ikoon, moeder Gods Thrychorus Russisch 19e eeuw, voormalige collectie de Klooster Esch. Beschadiging in de rand, makkelijk te restaureren, 31x26,5cm.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, stijger Rotterdam 21x31cm. Cond.: G
D. Marta 21e eeuw, olieverf op paneel, fruitstilleven 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, Hollands romantisch stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
M. Peter 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met glas en fruit 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, twee vogels op takken (pendant) 9x7cm. Cond.: G
Monogram M.W. 2010, olieverf op linnen, sexy halfnaakte dame 50x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, vaas met rozen 40x50cm. Cond.: G
Felicien Bobeldijk (Koog aan de Zaan 1876 - 1964 Amsterdam), olieverf op linnen, twee boerenkinderen voor het huis 67x50cm. Cond.: R
Duitse School 19e eeuw, olieverf op linnen, bergachtig landschap met figuren 48x58cm. Cond.: R
Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, Twentse boerderij met bloesembomen en kippen 30x40cm. Cond.: G