H. Bean ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x46cm. Cond.: G
J.Brun of Brijn ca. 1930, pastel op papier, moedervogel met jong, 35x40cm., Cond.:G
Fischer ca. 1950, olieverf op linnen, dorpsgezicht 40x50cm. Cond.: G
S. Pomplun 20e eeuw, olieverf op linnen, Egyptische voorstelling 60x80cm. Cond.: G
H. Hermans (Duitse School), olieverf op paneel, wintergezicht met roeiboot 18x27cm. Cond.: G
Tonny Huizing, aquarel op papier, portret I (aankoopprijs Fl. 3.900,-) 12,5x11cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, landschap, ca.1900, 20x14cm., Cond.:G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, spelende poezen 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 80-er jaren, olieverf op linnen, abstracte compositie 62x50cm. Cond.: G
Bleibtreu dat. 1842, tekening op papier, tekening van een officier met daarbij een fijn geschreven liefdesbrief 22x18cm. Cond.: G
Twee gravures op papier 19e eeuw, handgekleurd. 1826 Costumes Parisiens, 1826 Costumes Allemand et Francois. 12x18 cm., Cond.:G
Herman Romijn ( 1892 - 1959 Arnhem), houtskool op papier, bosgezicht met pad 23x17cm. Cond.: G
PvB ca. 1950, olieverf op paneel, Mediterraans landschap 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (E.J. Leurs, Jos Leurs?), olieverf op linnen, Hollands dorpsgezicht 30x40cm. Cond.: G
G. Wielens 165, olieverf op linnen, interieur met figuren 50x75cm. Cond.: G
H. van Tonckren? ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij bij waterkant 30x40cm. Cond.: G
H.W. Meines 1982 ( 1967 Rotterdam - 1995), gouache op papier, landschap met korenschoven 25x15cm. Cod.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, boer met paardenspan en hond 60x48cm. Cond.: G
Antieke landkaart Issak Tirion Amsterdam (1705 - 1765), ets op papier (beschadigd, scheur), Nieuwe Kaart van 't Kwartier Zutphen 38x33cm. Cond.: M
Bolsward, olieverf op linnen, kerkgezicht met figuren 30x20cm. Cond.: G