Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, bergachtig landschap met kasteel 42x30cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, schelpenvisser 20x27cm. Cond.: G
W. Heidtman Duitse school, olieverf op linnen, Duits berglandschap 100x80cm. Cond.: G
Ton Gaalman, acryl op linnen, Bosgezicht bij nacht, 50x50cm., Cond.:G
Kopergravure en ets 17e-18e eeuw; 1x gravure van man met hond bij de kust 5x5cm. en 1x ets van twee vrouwen met familiewapen en putti 4x4,5cm. Cond.: G