Tonnis van Essen. Herkomst uit galerie Almelo. Tuinfeest met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 70 cm. In goede staat.
Pieter de Regt. 1877 - 1960. Zeilboten op het Markermeer. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. Circa 1900. Dame speelt piano in woonkamer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 49 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In goede staat.
Lotti. Herman Brood stijl. Titel: Family of 5. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 149 cm. In goede staat.
Russische School. 20e Eeuw. Verso gesigneerd. Landschap in de stijl van Salvador Dali. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 100 cm. In goede staat.
2x Hollandse School. 1x Monogram M.v.W., Havengezicht (zwarte inkt). 1x P.M. Brouwer Fecit, 1819 - 1886. Aquarel landschap. Afmeting: 13 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Fedor van Kregten. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In redelijke staat.
Vier schetsen van Aat Veldhoen. 1934 - 2018. Schetsen 60-er jaren. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Lithografie Jan Toorop, 1905. 1858 - 1928. Figuren in fabriek. Litho op papier. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In goede staat.
N. Beek. 20e Eeuw. Boeren interieur met figuren aan eettafel. Olieverf op hardboard. Afmeting: H 54 x B 78 cm. In goede staat.
Th. Penning. Hollandse School. Drents landschap met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Hendrick Vader. 1928 - 1997. Vissersvolk met bomschuit op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
H. Lorrach Fecit. Circa 1900. Duitse School. Berglandschap met beek. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 12,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
R. Coulon. 20e Eeuw. Franse School. Zeilboten in haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In goede staat.
Ad. CE. Guntsert. 1947. Hollandse School. Portret meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 31 cm. In goede staat.
Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Vijf landarbeiders in Haute Savoie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Landarbeiders in gebergte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 70 cm. In goede staat.
Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Trekpaard bij kar. Olieverf op linnen. Afmeting; H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Zeer veel werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Onder meer veel studiewerken en andere werken. Zwarte inkt op papier. Geheel afkomstig uit nalatenschap van familie de Weerd. Circa 80 stuks. Af...
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 1x Kleurrijke abstracte compostie. 1x Abstracte compositie in zwart/wit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 35 cm. / H 75 x B 50 cm. In ...
Grote 19e eeuwse steendruk. Napoleon op dek. Etched by B.J. Steene. Vochtvlekken. Afmeting: H 68 x B 93 cm. In redelijke staat.
Agnes van Stolk. 1898 - 1980. Stilleven. Keukengerei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Alfred Alexander Göckel. Lüdinghausen 1952. Duitse School. Abstracte compositie. Aquarel op papier. Afmeting: H 62 x B 40 cm. In goede staat.