Monogram D.J.S. Hollandse School. 19e Eeuw. Jacht stilleven met fruit en gevogelte. Paneel krom + restauraties. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In redelijke staat.
W. Stewart. Engelse School. Vissersboten en vissers op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 50 cm. In goede staat.
J.A.B. Stroebel. 1821 - 1905. Vrouw leest brief bij stoeltjesklok. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 10,5 cm. In goede staat.
M. de Jongere. 1912 - 1977. Met pseudoniem Bart van Lingen. Poldergezicht met visser. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 48 cm. In goede staat.
Alfred Alexander Göckel. Lüdinghausen 1952. Duitse School. Abstracte compositie. Aquarel op papier. Afmeting: H 57 x B 56 cm. In goede staat.
Alfred Alexander Göckel. Lüdinghausen 1952. Duitse School. Abstracte compositie. Aquarel op papier. Afmeting: H 62 x B 40 cm. In goede staat.
G.H. Hendriksen. Hollandse School. Boeren interieur met boerin en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
A. v/d Velden. 20e Eeuw. Geschilderde kopie naar een oude meester. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Edward Masseus. 1917 - 2004. Stilleven met flessen, fruit en uien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 60 cm. In goede staat.
F. de Wit. Circa 1920. Ploegende boer op akker met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Indonesische School. Gesigneerd. Circa 1960. Ossenkar in Indonesisch landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 127 cm. In goede staat.
Post -Greve, 1913 - 1990. Kasteel met brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 49 x B 39 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Naakte vrouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 20 cm. In goede staat.
Jo Kruyder Bouman. 1886 - 1973. Stilleven met poppen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 82 cm. In goede staat.
J. Francos. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met glas en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.