Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Encre de Chine kop en schotels met Europeanen decor. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met gouden/reliëf decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 11,1 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse of Chinese wierookbrander van brons, met fabeldieren decor. Ongemerkt. Circa 40 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drakenschotels met geel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 11,1 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose tazza's met decor van wijsheer/floraal en tekst. Afmeting: Ø 19 - 22 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen celadon bolvazen. 17e - 18e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: 7,7 - 9,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met oren. Floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Dertien delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Onder ander; Capucijne, Familie Rose, Cheng Lung. Bestaande uit; 5 kopjes + 3 schotels + gemberpot + 2 deksels + trekpot. Eén kopje chip. Vier k...
Chinees porseleinen Familie Rose kop + schotel. Geschulpte randen. Chinese godheid in nautilusschelp op zee/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 16 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 2x Cheng Lung (floraal). 1x Wanli stijl (19e eeuw). Afmeting: Ø 21 - 28 cm. In goede staat.
Twee zeer grote 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen Wanli schotels. Divers. Beide schotels gelijmd. Afmeting: Ø 49 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote Kang Xi-stijl vazen met vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: H 32 - 36 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen pelgrimsfles met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen Familie Verte gemberpotten. Onder meer met dubbele blauwe bodemring gemerkt + Kang Xi. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinees porseleinen vazen met feniks/draak/goud decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 28 - 29 cm. In goede staat.
Antiek 25-delig Japans porseleinen theeservies met landschap decor. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 21 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Knobbelvaas met blauw glazuur. 1x Groene celadon craquelé vaas. Afmeting: H 12,5 - 18,2 cm. In goede staat.
2x Chinees porselein. 1x 17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord met bodemmerk en floraal decor, beschadigd. 1x 19e Eeuws Chinese kom met sokkel, met Chinese vesting decor + vier tekens bodemmerk, chip +...
Oude Chinees porseleinen blanc de chine foo dog in Ming stijl. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Noir kom met granaatappel/perzik decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5,7 x Ø 13,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Young Cheng cup met krijgers te paard decor. Met Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met apart lichtblauw glazuur. Afmeting: H 26,8 cm.In goede staat.
Chinees porseleinen bloembak met kraanvogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 6 x 17,3 x 13,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: H 17,7 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schalen + bodemmerk. Divers. Afmeting: 9,5 x 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen melk + bloed schaal met draken decor. Bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 17,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom figuren/floraal decor. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.
2x Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. 1x Slanke vaas met zes tekens bodemmerk. 1x Baluster vaas met bodemmerk, haarlijn bovenrand. Afmeting: H 29 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal/vogel decor. In huis-vorm. Afmeting: 10,5 x 14 x 9,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Kantonese vaas met Familie Rose figuren/floraal/insecten en goud decor. Eén chip onderkant bovenrand. Afmeting: H 37 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen celadon schotel met floraal/draak reliëf decor. Afmeting: Ø 57 cm. In goede staat.
Antiek Chinees/Japans porseleinen boeddha figuur van celadon met goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 24,8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met blauw glazuur en decor van perziktakken. Met bodemmerk. Afmeting: 7,2 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: H 9,5 x Ø 29,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Imari borden met tuin/vogel/goud decor. Grote schotel haarlijn in bodem. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Chinees celadon porseleinen vazen (divers). Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blanc de chine quan yin, zittende op een lotusbloem. Met rugmerk. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Blanc de Chine quan yin figuur. Eén vinger mist. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Song papegaai met celadon glazuur. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met figuren decor, boog/jacht. Twee kopjes goed. Eén kop haarlijn. Drie schotels goed, iets randfrit. Afmeting: 6 - 10,5 cm. In redelijk/goede ...
Grote Japanse 8-hoekige schaal met figuren voorstelling en rondom versierd met bloem decor. 19e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: H 11 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen kommen. Onder meer; Imari, Amsterdams bont. Eén kom randfrit. Afmeting: Ø 14,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met bloemvaas decor en verguld bronzen montuur. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Oude Chinees bronzen wierookbrander met draken/olifanten koppen decor. Met bodemmerk. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met oren en floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,3 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 15 cm. In goede staat.