Twee delen Chinees celadon porselein. 1x Wierookbrander met ribbels. 1x Waterschaal met reliëf vissen. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Familie in tuin decor. Drie borden haarscheur en chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Vier delen 18e eeuws Imari porselein. China/Japan. Borden/schotels. Divers. Floraal/goud decor. Grote bord is gaaf. Drie borden haarlijn of chip. Afmeting: Ø 15 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen capucijne kommen met Familie Rose/goud decor. Eén kom goed. Twee kommen haarlijn. Afmeting: H 6 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Japans imari porseleinen petroleumlamp met floraal decor. Afmeting; H 63 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese borden met tuin decor. Eén bord goed. Eén bord haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: 3x Familie rose dekseldoos met bodemmerk. 1x Snuffbottle met kippen/kraanvogel decor. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose dekselkom met rondom figuren in landschap decor, idem deksel. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/goden en goud decor. Afmeting: H 6,8 x Ø 15,2 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen familie rose kommen met optocht/figuur op kylin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,4 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Octagonaal. Landschap/floraal decor. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Rest goed. Afmeting: 5 - 10 cm.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met diverse landschappen. Twee kopjes goed. Vier kopjes haarlijn en/of chip. Afmeting: 4,5 - 7,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Mei ping celadon vaas met goudkleurige tekst, blad reliëf en merkteken. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. Onder meer; Imari trekpot, deksel gelijmd. Capucijne schotel + kopje, zotjes decor, goed. Capucijne kom, floraal decor, haarlijn. Afmeting: 8,5 - 24 cm. In redelij...
Chinees porseleinen vaas met reliëf van draken en bronskleurig glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuws Chinees porseleinen powder blue kom met floraal/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 26,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen. 1x Pauw decor + tekst. 1x Figuren/vleermuizen decor. Circa 1900. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Opengewerkte, octagonale, Japans porseleinen Imari schotel met floraal/wagen decor. Bodemmerk. Afmeting: 6 x 27,5 x 27,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theepot met coulissen decor. Haarlijnen + deksel gelijmd. Afmeting: 7,5 x 12 x Ø 8 cm. In matige staat.
Twee antiek Japans porseleinen satsuma vazen met geisha's/krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Grote Familie Rose kom, haarlijnen + chip. 1x Diepe schotel, blauw/wit, chips + haarlijnen. 1x Groot Imari bord, haarlijn + chip. 1x Familie Rose bord, chips...
Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Cheng lung roomkan, haarlijn + chip. 1x Kang xi kom, bodemmerk, bodemrand schade. 1x 18e Eeuwse pot met floraal decor, haarlijn. Afmeting: 10 - 18,5 cm. In rede...
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha + tekst decor. Circa 1880. Afmeting: H 42,3 cm. In goede staat.