Twee Chinees porseleinen dekselvazen met vier tekens Kang Xi bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Paradijsvogel/floraal decor. Deksels zitten vast. Eén deksel randfrit. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met vier tekens Kang Xi bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Paradijsvogels/floraal decor. Eén vaas goed. Eén vaas randschade. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met oxide rood vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi Familie Verte borden met bloemvaas/floraal/goud decor. Kang Xi bodemmerk. Dunwandig. Eén bord iets randfrit. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede sta...
Vier delen antiek Chinees porselein. 3x 18e Eeuwse schotel met zilveren montuur, waarvan de tazza is gelijmd. 1x Grote gemberpot. Afmeting: 9,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop + schotels (11x). Onder meer; Kang Xi + Cheng Lung. Diverse decors. 18e - 19e Eeuw. 2 Kopjes goed. 5 Kopjes haarlijn. 1 Schotel goed. 3 Schotels minimale haarlijn/chip. Afm...
Twee antiek Chinees porseleinen borden. 1x Groot Cheng Lung floraal bord. 1x Chinees bord met draken decor + zes tekens bodemmerk. Eén chip. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 18,7 - 37 cm. In goede staat.
Lot 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor + bodemmerk. Vier kopjes, twee kopjes één haarlijn, één kopje goed, één kopje chips. Zes schotels, vijf schotels goed, één s...
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met Familie Rose / Mandarijn decor. Vijf kopjes alleen randfrit, goed. Vijf kopjes minimale chips. Zeven schotels alleen randfrit, goed. Drie schotels...
Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. Gebruikssporen. Afmeting: H 41cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor en gecontourneerde randen. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen schenkkan met floraal/goud decor. Randfrit. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Chinese Yixing theepot met reliëf decor + gouden figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 15 x 18,5 x 10 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung dekselschalen + onderschaal. Landschap/pagode decor. Eén onderschaal chip, verder goed. Afmeting: 10 x 18 x 10 cm.
Antiek Chinese wierookbrander van brons, met foo-hond en draken. Bodemmerk. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Set van zes Chinees porseleinen Kang Xi borden met peterselie decor. Voorzien van dubbele blauwe bodemring. Alléén randfrit. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Set van tien 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden met pagodes/figuren bij kust decor. Gecontourneerd. Vier borden goed (randfrit). Zes borden chip en/of haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In red...
Antiek Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Bodemmerk. Afmeting: 11 x 16 x 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Yixing theepot met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 12,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen bloempotten met vissen decor. Afmeting: 21 x 28 x 20,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met figuren in bergen decor. Vanaf hals naar bovenrand professioneel gereconstrueerd. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 75 cm. In goede s...
Antieke Koreaans porseleinen vaas met bamboe decor. 18/19 eeuws haarlijntje Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Antiek Chinees porseleinen bloempot met landschap/vogel decor. Circa 1900. Haarscheur. Afmeting: 39 x 39 x 39 cm. In redelijke staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Noir dekselvaas met draken en floraal decor. Afmeting: H 118 x Ø 52 cm. In goede staat.