Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

9x Chinees serviesgoed
Resultaat: 190 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Twee kop en schotels met peterselie decor + vier-tekens bodemmerk, één haarlijn + één chip + schade gelijmd. Drie kop en schotels, Queng...

2x Chinese borden
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese Imari borden met tuin decor. Beide haarlijn + één chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.

2x Chinese Wanli borden
Resultaat: 300 EUR

Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli borden met coulissen en sprinkhaan decor. Beide haarlijn. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom
Startprijs 800 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur en Cheng Lung bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 26,7 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met paarse glazuur + goudrand. Bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Antieke Japanse/Chinese theepot
Startprijs 125 EUR

Antieke gesigneerde kopergeslagen Japanse/Chinese theepot. Afmeting: 10 x 15 x ø 12 cm. In goede staat.

Chinese capucijner kom
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen capucijner kom met binnenin blauw-wit peterselie decor. 19e Eeuw. Afmeting: 11 x ø 29 cm. In goede staat.

3x Japanse schotels
Startprijs 110 EUR

Drie grote antieke Japans porseleinen sierschotels. Circa 1900. Divers. Afmeting: ø 31 - 37 cm. In goede staat.

3x Japanse schotels
Startprijs 90 EUR

Drie antieke Japans porseleinen sierschotels. Divers. Circa 1900. Afmeting: ø 30 - 31 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Twee bloempotjes, één haarscheur. Eén vaas met figuren in landschap decor, vier tekens, randschade. Afmeting: 8 - 16 cm. In redelijke staat.

Chinese kom
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen oker geglazuurde kom met kraanvogel/wolken decor + zes tekens bodemmerk. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: H 7 x ø 17,5 cm. In goede staat.

Chinese kom
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met goud-bruin iriserend glazuur. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 9,5 x ø 19 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Resultaat: 225 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal en Foo-honden decor. Afmeting: H 40 x ø 24 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 180 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 x Ø 28 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen cup
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen cup met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 8,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met bruine glazuur, tekst en zwart landschap decor. Bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 375 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren en floraal decor. Afmeting: 19 x Ø 9 cm. In goede staat.

5x Chinese kommen
Resultaat: 130 EUR

Vijf Chinees porseleinen kommen met figuren in landschappen decor. Afmeting: 5,5 - 12 cm. In goede staat.

Chinese/Japanse bronzen wandversiering
Resultaat: 125 EUR

19e Eeuwse Chinese/Japanse bronzen wandversiering. Twee paradijsvogels. Breuk in staart. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.

2x Gemerkte Chinese vazen
Startprijs 200 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen met bodemmerk, floraal/vogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 32 x ø 14 cm. In goede staat.

2 Hangers van jade
Resultaat: 70 EUR

Twee delen jade, een hanger in de vorm van een paard, 34x24mm. en een rond gesneden amulet met meanderrand. ø 44mm. In goede staat

Heilige lotusbloem + bloempotje
Resultaat: 225 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Heilige lotusbloem met celadon glazuur. Bloempotje op drie pootjes met groen glazuur. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In goede staat.

Celadon schaal
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinese celadon porseleinen schaal in bloem decor. Afmeting: H 6,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese blauwe kom
Resultaat: 250 EUR

Blauw-witte Chinees porseleinen kom met kraanvogels in de wolken decor + zes-tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 17 cm. In goede staat.