Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Familie Rose kop+schotels
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met zes tekens bodemmerk en floraal decor. Zeven kopjes en vier schotels. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5 x ø 12 cm. In goede staat.

Grote Chinese penselenvaas
Resultaat: 225 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren te paard decor. Bodemmerk. Afmeting: 19,5 x ø 20 cm. In goede staat.

5x Chinees porseleinen kommen
Resultaat: 120 EUR

Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Queng Lung, landschap. 1x Tuin decor, haarscheur. 3x Landschappen decor, circa 1900. Afmeting: ø 12 - 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Twee maal 18e eeuws Qung Lung, goed. Eén maal floraal met bodemmerk, haarlijn. Afmeting: ø 20,5 - 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

6x Kutani borden
Startprijs 40 EUR

Zes antieke Japanse Kutani porseleinen borden. Gemerkt Osaka. Eén bord randschade. Afmeting: ø 21 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese porseleinen vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met rood/bruin/blauwe glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 21 - 25 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Tulpenvaas met figuren decor + bodemmerk. Balustervormige vaas met oker glazuur, floraal decor en bodemmerk. Afmeting: H 18 - 24,5 cm. In goede staat.

Chinese Fam. Rose vaas
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vlinder decor en goudrand. Bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Startprijs 30 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Chinese rolschilderijen
Startprijs 250 EUR

Twee oude Chinese gesigneerde rolschilderijen met dieren voorstellingen. Prenten. Afmeting: 150 - 170 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij
Resultaat: 50 EUR

Oud gesigneerd Chinees rolschilderij. Vogel op bloesemtak. Afmeting: H 175 x B 46 cm. In goede staat.

Chinees roodlak paneel
Resultaat: 180 EUR

Antiek Chinees roodlak beschilderd paneel in lijst. Met goud decor, pagode en figuren. 19e Eeuw. Afmeting: H 38 x B 57 cm. In goede staat.

2x Aziatische werken
Startprijs 40 EUR

Twee Chinese werken. Eén maal bloemen met vlinders op rotsen, gesigneerd. Gouache op zijde. Eén maal Chalux 1937. La Lonviere. Chinese geisha. Houtsnede op papier. Afmeting: H 23 x B 15 cm. In goede s...

2x Chinees porselein
Resultaat: 140 EUR

Twee delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Eén maal Kang Xi kom, floraal decor, vier-tekens bodemmerk, haarlijn. Eén maal Kang Xi vaas, figuren in coulissen decor, vier-tekens bodemmerk, haarlijnen...

Lot Chinees serviesgoed
Resultaat: 160 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kopjes + één schotel. Met landschappen/peterselie decor. Enkele chips + één kopje gelijmd, Schotel haarlijn + chips. Afmeting: ø 8 - ø 12 cm. In redelijk...

2x Antieke Japanse Satsuma tafellampen
Resultaat: 350 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellampen met goud decor en bronzen monturen. Circa 1900. Afmeting: H 66 x ø 16 cm. In goede staat.

2x Chinese melk en bloed kop + schotel
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Melk en bloed/floraal. Beide kopjes haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Imari serviesgoed
Resultaat: 110 EUR

Lot 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Drie kleine kop en schotels, waarvan twee schotels + één kopje haarlijn. Twee chocolade kop en schotels + deksels. Haarlijnen + restauratie. Afmeting: 7 -...

3x Chinese kop+schotel
Resultaat: 325 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen chocolade kop en schotels. Eén kop chip, één kop haarlijn, één schotel chip. Afmeting: 9 x ø 15 cm. In redelijke staat.

2x Melkglazen kop+schotels
Resultaat: 140 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese melkglazen handbeschilderde kop en schotels. Floraal decor. Afmeting: 6 x ø 11,5 cm. In goede staat.

Groene jade vaas
Startprijs 150 EUR

Chinese groene jade-gesneden dekselvaas met draken. Afmeting: 21 x 15 x 4,5 cm. In goede staat.

4x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 350 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen Quan Yin Blanc de Chine figuren. Enkele vingers beschadigd. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.

Chinese draken vaas
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas. Draken hebben beweegbare ogen, paars/roze glazuur. Bodemmerk. Minimale chip rug draken. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselvazen
Resultaat: 400 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met Lange Lijs en vogels op tak decor. Eén vaas haarlijn. Eén deksel niet origineel. Afmeting: H 27 - 28 cm. In redelijk/goede staat.