Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Encre de Chine kop en schotels met Europeanen decor. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met gouden/reliëf decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 11,1 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse of Chinese wierookbrander van brons, met fabeldieren decor. Ongemerkt. Circa 40 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drakenschotels met geel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 11,1 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose tazza's met decor van wijsheer/floraal en tekst. Afmeting: Ø 19 - 22 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen celadon bolvazen. 17e - 18e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: 7,7 - 9,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met oren. Floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Dertien delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Onder ander; Capucijne, Familie Rose, Cheng Lung. Bestaande uit; 5 kopjes + 3 schotels + gemberpot + 2 deksels + trekpot. Eén kopje chip. Vier k...
Chinees porseleinen Familie Rose kop + schotel. Geschulpte randen. Chinese godheid in nautilusschelp op zee/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 16 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 2x Cheng Lung (floraal). 1x Wanli stijl (19e eeuw). Afmeting: Ø 21 - 28 cm. In goede staat.
Twee zeer grote 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen Wanli schotels. Divers. Beide schotels gelijmd. Afmeting: Ø 49 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote Kang Xi-stijl vazen met vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: H 32 - 36 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen pelgrimsfles met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen Familie Verte gemberpotten. Onder meer met dubbele blauwe bodemring gemerkt + Kang Xi. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinees porseleinen vazen met feniks/draak/goud decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 28 - 29 cm. In goede staat.
Antiek 25-delig Japans porseleinen theeservies met landschap decor. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 21 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Knobbelvaas met blauw glazuur. 1x Groene celadon craquelé vaas. Afmeting: H 12,5 - 18,2 cm. In goede staat.
2x Chinees porselein. 1x 17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord met bodemmerk en floraal decor, beschadigd. 1x 19e Eeuws Chinese kom met sokkel, met Chinese vesting decor + vier tekens bodemmerk, chip +...
Oude Chinees porseleinen blanc de chine foo dog in Ming stijl. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Noir kom met granaatappel/perzik decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5,7 x Ø 13,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Young Cheng cup met krijgers te paard decor. Met Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met apart lichtblauw glazuur. Afmeting: H 26,8 cm.In goede staat.
Chinees porseleinen bloembak met kraanvogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 6 x 17,3 x 13,2 cm. In goede staat.