Twee Chinees porseleinen flambé vazen. Afmeting: H 15 - 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen. 1x Pauw decor + tekst. 1x Figuren/vleermuizen decor. Circa 1900. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose bord met geisha voorstelling + verso paars glazuur. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuws Japans bronzen wierookbrander met olifanten-hengsels, draken, schildpad en paradijsvogel decor. Afmeting: H 23,7 x Ø 27,8 cm. In goede staat.
Drie grote en antiek Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Zes delen China. Bestaande uit; Twee gemberpotten, spekstenen vaas, kom met vlinder decor, antieke schotel (randschade), erotische snuffbottle. Afmeting: 8 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuws Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 29 -42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met ook verso draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,6 cm. In goede staat.
18e Eeuws grote Chinees porseleinen vaas met donkerblauw glazuur. Afmeting: H 39,3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose lampenvoet met krijger/floraal decor. Minimale chip. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung kom met paarsachtig verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Oude/antiek aardewerken lampenvoet in Samson Isznik stijl. Perzië? Turkije? 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 59 cm.In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren decor + verso paars gekleurd glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Grote ronde Chinees porseleinen Familie Rose tegel met aap in boom decor, tekst en signatuur. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
2x China. Bestaande uit; Opengewerkte Kantonese pijpvaas, haarlijnen. En een oude snuffbottle met landschap/figuren decor. Afmeting: 6,6 - 14 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen lampenvoet met reliëf figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antiek Chinese lakwerk dekseldoos met draken decor. Gevuld met Chinese letterstempels (boekdruk). Circa 200. Afmeting: 8 x 7.5 x 9,5 cm. In goede staat.
2x 17e - 18e Eeuws Chinees porselein. 1x Rituele wijnbeker, 17e eeuw, gerestaureerd. 1x Cheng Lung kwispedoor, floraal, haarscheur. Afmeting; 11 - 17,5 cm. In redelijke staat.
Zéér grote Chinees porseleinen maanvaas. Bronskleurig met vogels in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 51,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen Familie Rose wierookbrander met kraanvogel/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. 1x Floraal, goed. 1x Tuin met vogel decor, mist oor. Afmeting: H 58 - 59,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 16e eeuws Chinees porseleinen Swatow schotel met floraal/paradijsvogel decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 42,3 cm. In redelijk/goede staat.
Drie diverse oude Chinees porseleinen kommen, waarvan één met bodemmerk. Paars/groen glazuur. Afmeting: 11,7 - 15 cm. In goede staat.