Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Twee delen Chinees
Startprijs 400 EUR

Twee Chinees porseleinen flambé vazen. Afmeting: H 15 - 21 cm. In goede staat.

Twee Familie Rose vazen, H 28 cm.
Startprijs 180 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen. 1x Pauw decor + tekst. 1x Figuren/vleermuizen decor. Circa 1900. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,4 cm.
Startprijs 700 EUR

Chinees porseleinen familie rose bord met geisha voorstelling + verso paars glazuur. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.

3x Chinese gemberpot
Startprijs 80 EUR

Drie grote en antiek Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees (6x)
Startprijs 70 EUR

Zes delen China. Bestaande uit; Twee gemberpotten, spekstenen vaas, kom met vlinder decor, antieke schotel (randschade), erotische snuffbottle. Afmeting: 8 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari bord Ø 29 - 42 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuws Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 29 -42 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 18,6 cm.
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met ook verso draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 500 EUR

Chinese kom
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Sung kom met paarsachtig verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Lampenvoet
Startprijs 400 EUR

Chinees bord Ø 17 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren decor + verso paars gekleurd glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese ronde tegel Ø 29 cm.
Startprijs 350 EUR

Grote ronde Chinees porseleinen Familie Rose tegel met aap in boom decor, tekst en signatuur. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

Vaasje + snuffbottle (China)
Startprijs 150 EUR

2x China. Bestaande uit; Opengewerkte Kantonese pijpvaas, haarlijnen. En een oude snuffbottle met landschap/figuren decor. Afmeting: 6,6 - 14 cm. In goede staat.

Chinese lampvoet, H 42 cm.
Startprijs 225 EUR

Antiek Chinees porseleinen lampenvoet met reliëf figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Chinees kistje met stempels
Startprijs 275 EUR

Antiek Chinese lakwerk dekseldoos met draken decor. Gevuld met Chinese letterstempels (boekdruk). Circa 200. Afmeting: 8 x 7.5 x 9,5 cm. In goede staat.

Wijnbeker + kwispedoor
Startprijs 100 EUR

2x 17e - 18e Eeuws Chinees porselein. 1x Rituele wijnbeker, 17e eeuw, gerestaureerd. 1x Cheng Lung kwispedoor, floraal, haarscheur. Afmeting; 11 - 17,5 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese maanvaas, H 51,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Zéér grote Chinees porseleinen maanvaas. Bronskleurig met vogels in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 51,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 9 cm.
Startprijs 600 EUR

Kleine Chinees porseleinen Familie Rose wierookbrander met kraanvogel/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

2x Grote Chinese vaas
Startprijs 80 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. 1x Floraal, goed. 1x Tuin met vogel decor, mist oor. Afmeting: H 58 - 59,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Swatow schotel Ø 42,3 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote 16e eeuws Chinees porseleinen Swatow schotel met floraal/paradijsvogel decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 42,3 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese kommen
Startprijs 300 EUR

Drie diverse oude Chinees porseleinen kommen, waarvan één met bodemmerk. Paars/groen glazuur. Afmeting: 11,7 - 15 cm. In goede staat.