Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2x Delftse vaas, H 24 cm.
Startprijs 180 EUR

Twee antiek Delftse fayence vazen met berglandschap decor. Gemerkt 'De Klauw'. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

2x Delftse vaas
Startprijs 130 EUR

Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met floraal/tuin decor. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.

Delftse vaas, H 25,5 cm.
Startprijs 80 EUR

18e Eeuws Delftse fayence vaas met riviergezicht decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

4x Delfts bord Ø 16 - 23 cm.
Startprijs 80 EUR

Vier antiek Delftse fayence borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Enkele randschades. Afmeting: Ø 16 - 23 cm. In goede staat.

Scheerbekken
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws porseleinen scheerbekken van Victoria Ware Thombstone. Stadsgezicht met figuren. Afmeting: 17 x 27 x 21 cm. In goede staat.

8-Delige Dresden tafelset
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse Duitse Dresden porseleinen tafelset. Acht-delig. Floraal/goud decor + initialen. Afmeting: 8 - 29 cm. In goede staat.

Delftse plaquettte, 1880
Startprijs 150 EUR

Antieke Delftse fayence wandplaquette met afbeelding van Fries paardenspan. Circa 1880. Afmeting: 49 x 45 cm. In goede staat.

Delftse plaquette, 1880
Startprijs 150 EUR

Antieke Delftse fayence wandplaquette met Friese arreslede. Circa 1880. Afmeting: 49 x 45 cm. In goede staat.

2x Delftse vaas, H 24 - 25 cm.
Startprijs 170 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met figuren decor. Eén vaas gemerkt 'De Klaauw'. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

2x Halsfles (pied de poules)
Startprijs 60 EUR

Twee Escher-achtige vazen van keramiek. 20e Eeuw. Zwart-wit met reliëf. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Lot porselein (divers)
Startprijs 60 EUR

Lot divers porselein. 20e Eeuw. Onder andere; Bavaria + Frankrijk et cetera. Floraal/goud decor. Afmeting: 11 - 32 cm. In goede staat.

Rest servies Rosenthal
Startprijs 60 EUR

Duits Rosenthal Studio Line porseleinen servies met vogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 30 cm. In goede staat.

Rest servies (divers)
Startprijs 60 EUR

Lot porseleinen rest servies. Divers. Oud/antiek. Onder andere; Duitsland et cetera. Onder meer; po, schalen, kop + schotels. Circa 15 delen. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.

5x Kastkom (P. Regout)
Startprijs 70 EUR

Vijf antiek Hollandse keramieken kastkommen Maastricht, Petrus Regout. Afmeting: Ø 15 - 17 cm. 2x Haarlijn. In goede staat.

Lot Duits porselein (15x)
Startprijs 60 EUR

Groot lot antiek Duits porselein met zwiebelmuster decor. 15 Delen. Circa 1900. Enkele beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.

2x Porseleinen figuur
Startprijs 60 EUR

Twee Duitse Sitzendorf porseleinen figuren met lammetjes. 20e Eeuw. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.

6-Pas tegeltableau, 39 x 26 cm.
Startprijs 90 EUR

19e Eeuws Hollands 6-pas fayence tegeltableau met skûtsje zeilboot. Chips omranding. Afmeting: 39 x 26 cm. In goede staat.

Lot jugendstil ster tegels (77 st.)
Startprijs 140 EUR

Lot met 77 stuks jugendstil ster tegels. Circa 1900. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Maria
Startprijs 100 EUR

Antiek neogotisch tegeltableau met Maria, in eikenhouten lijst. Circa 1900. Afmeting: 90 x 45 x 10 cm. In goede staat.

Duitse Goebel lamp, H 38,5 cm.
Startprijs 30 EUR

Duitse Goebel lamp met figuren. Aardewerk. W. Goebel 1958. Hahn 505. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

2x Tabakspot
Startprijs 50 EUR

Twee antieke polychrome Delftse fayence tabakspotten. Porto Rico. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Rozenburg tegeltableau, 1910
Startprijs 225 EUR

Antiek Rozenburg Den Haag fayence 16-pas tegeltableau met Romeinse strijdwagen decor. Circa 1910. Afmeting: 59 x 59 cm. een tegel links onder gerestaureerd verder In goede staat.

Beeld van Franse geisha
Startprijs 50 EUR

Antiek Franse polychrome fayence geisha met bodem monogram P:P. Hoofd gelijmd. Afmeting: 15,3 cm. In redelijke staat.

Sitzendorf beeld
Startprijs 90 EUR

Duits Sitzendorf porseleinen figuur. Man met tuba. 20e Eeuw. In goede staat. Afmeting: 32 cm.