Oude/antieke Chinees porseleinen Quan Yin met blauwe glazuur. Vingers beschadigd. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Delfts polychroom Fayence bord met florale decor. Chip rand. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 19e eeuwse Japans porseleinen kop en schotels met florale/goud decor. Afmeting: 6,5 x 15 cm ø. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels met florale decor. Eén chip kopje. Afmeting: 6 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen schaal met symbolen, bodemmerk en Chinese voorwerpen. Lichte randglazuurschade. Afmeting: 5,5 x 18 x 13,5 cm. In goede staat.
Vijf diverse Duitse porseleinen handbeschilderde borden. Bestaande uit: Twee maal 18e eeuw, gemerkt F en blindmerk (A.O?). Eén groot K.P.M. bord, circa 1900. Twee K.P.M. borden met goud rand, circa 19...
Antiek Duits porseleinen figuur. Meisje met koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Drie maal aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Keramieken auerhaan. Boxer puppy hond. Engelse Spaniël, chip bodem. Afmeting: 15 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws polychroom Delfts Fayence bord met florale decors. Gemerkt D. Lichte randschade. Afmeting: ø 31 cm. In redelijke staat.
Zes maal oud divers porselein. Bestaande uit: Amfora vaas Kaiser Germany + Limoges dekseldoos, handbeschilderd, floraal + Royal Copenhagen zoutnap + theepot + Chinese schaal + antieke handbeschilderde...
Zeven maal oud/antiek Chinees/Japans cloisonne. Bestaande uit: twee dekselpotjes, visitekaartenhouder, korfje, vogeltje, twee vazen. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen gemberpot met boedhistische figuur op lotusbloem + bodemmerk. Afmeting: 14 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen kaststel met draken en bodemmerken. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: ø 21,3 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 9,5 x 15 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke figuren. Bestaande uit: Biquit porseleinen Jeanne D'arc, circa 1900 + gepolychromeerde gipsen Madonna, circa 1900 + houtgestoken Heilig kruis, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 37 cm. In goed...
Grote antieke Duitse Art Deco keramieken wildregout dekselpot met oranje glazuur en wildvoorstelling. Gemerkt H.T.E.? Circa 1930. Nr. 16936. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse Imari porseleinen dekselpot met florale+goud decor en ribbels. Afmeting: 33 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin decor. Twee maal haarlijn + chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Engels Wedgwood serviesgoed. Decor Kutani Crane. Kraanvogels + floraal decor. Tweede helft 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes schalen, twee vazen, vijf eierdoppen, vijf kop en schotels, vier borden, drie ko...
Grote oude Chinees porseleinen vaas met bloesem en vogel decor + bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 21 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met tekst, tekens en landschappen. Haarscheur. Afmeting: 36 x 21 cm ø. In redelijke staat.
Grote oude Chinese natuurstenen dolk met draak. In houder. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 47 x 6 cm.
Twee oude Chinese Yixing theepotten. Eén maal hoog model met salamander + bodemmerk. Eén maal met bamboegrip, tekst en landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 15 x 14 x 8 cm ø / 13 x 12 x 8 cm ø. In go...
Twee oude Chinees porseleinen vazen met prunes decor. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met blauwe glazuur, bloesem en vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein met roze decor. Bestaande uit: Theebus + dekselschaal. Floraal + putti + bodemmerk. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met blauwe glazuur en florale decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Chinees schaakspel met jade speelstukken. In doos. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x 35 x 22 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels met florale, draken en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5,5 - 18 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met florale en Oosterse decors. Met vergulding. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Zeven maal Chinees/Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén Imari vaas met tuin/goud decor. Vijf Chinese Familie Verte bordjes met bodemmerk, 19e eeuw. Eén oude Chinese Yixing theepot met ...
Twee maal antiek Chinees/Kantonees porselein met Familie Rose decors. Bestaande uit: Schenkkan, 18e eeuw + Dekseldoos, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met Amsterdams Bont decor. Eén kom haarlijn. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen pelgrims flacon met draken decor. Afmeting: 22 x 15 x 7 cm. In goede staat.
Aparte gesigneerde Japanse antieke Satsuma vaas met bodemmerk, met floraal/vogel decor. Circa 1920. Afmeting: 35 x 15 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Japanse porseleinen man met opiumpijp. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Drie Duitse Meissen porseleinen borden met florale decor en goudrand. 20e Eeuw. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Imari porseleinen vaasjes met zeegezicht/berg decor. Circa 1900. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.
Drie oude Duitse Gerold porseleinen figuren. Met kinderen en vogels. Eén staart vogel chip. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met bamboe decor en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee antieke bloempotten. Circa 1900. Eén maal porselein met handgeschilderd landschap decor + één maal keramiek met florale guirlandes. Afmeting: 19 x 23 cm ø / 20 x 20 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen handbeschilderde terrine met zilveren omranding (laag gehalte). Afmeting: 29 x 24 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde Biedermeier kop en schotel met florale decors. Handbeschilderd. Afmeting: 10 x 13 cm ø. In goede staat.
Vier delen Perzisch beschilderd keramiek. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met floraal/symbolen decor. Afmeting: 20,5 x 17 cm ø. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden. Bestaande uit: Opengewerkte bonbonschaal, oestervormige schaal, gecontourneerd bord, floraal bord. Circa 1900. Afmeting: 19 - 32 cm. In goede staat.
Vijf antieke Imari porseleinen vazen. Twee maal set + één maal losse dekselvaas. Eén chip onderkant deksel. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Lot (14x) Chinees porselein, Familie Rose. Onder andere: Krekeldoos, opdienschalen, kommetjes, dekselpotje etc... Afmeting: 4 - 21 cm. In goede staat.
Twee Chinese porseleinen trekpotten. Eén grote trekpot, 17e - 18e eeuw, lichte glazuurschade + één kleine trekpot, 19e - 20e eeuw. Afmeting: 10 x 19 x 13 cm + 8,5 x 14 x 13 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Chinees porselein. Blauw-wit. Bestaande uit: Twee trekpotjes + twee kommen met bodemmerk. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Imari porselein. Bestaande uit: Twee dekselvazen, één kraagvaas met tuin decor, één vaas, floraal. Afmeting: 12,5 -21 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse Fayence wandplaquettes. Bestaande uit: Molenlandschap + zeilboot op zee (chip). Schilder H.B. Circa 1930. Afmeting: 26 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 25 x 9 cm ø. In goede staat.
Vier antieke Duitse porseleinen reukverdrijvers. Circa 1930. Afmeting: 17 - 21 cm. In goede staat.
Belgische geglazuurde keramieken Art Deco-stijl vaas met kikkers. Gemerkt Thulin. Afmeting: 14 x 19 cm ø. In goede staat.
Acht delen divers antiek aardewerk. Engeland. Onder andere: Doulton, Leeds, Belleek en Red Ware. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6,5 - 17 cm. In goede staat.
Grote rood geglazuurde oude Chinese Yixing vaas met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde Chinees porseleinen republiek-stijl vaas. Met figuren decor en tekst. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Polychrome Fayence plaquette met chinoiserie Geisha decor. Gemerkt. Circa 1900. Chip achterkant. Afmeting: 13 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Holland Flora Gouda plateel. 20e Eeuw. Bestaande uit: Plaquettte, kakatoe. Vaas, meeuwen. Afmeting: 24 x 11 cm / 23 x 15 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinese marmeren Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 26 x 8 cm. In goede staat.
Twee blauwe Chinese penselenpotten. Eén maal met floraal decor. Eén maal met landschap/huizen decor. Eind 20e eeuw. Afmeting: 29,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Lot met Chinese bloempotjes. Eind 20e eeuw. Bestaande uit: Vier setjes van vier bloempotjes. Acht setjes van drie bloempotjes en twaalf losse bloempotjes. Afmeting: 10 x 15 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Maastrichtse Societé Ceramique vazen. Bakfoutje in één bovenrand. Circa 1900. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
Porseleinen lampenvoet. Cavelier. Circa 1960. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen kaarskandelaar met vogels en goud decor. Neu Tettau. Afmeting: 17 x 17 x 8 cm. In goede staat.
Majolica briefverzwaarder. Jachthond. Circa 1900. Afmeting: 8 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met landschappen decors. Eén minimale chip, één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Duitse Art Deco porseleinen schaal met opengewerkte omranding. Gemerkt Schönberg Arzberg. Motief: Willkommen. Afmeting: 5 x 25 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen zoutnap met pagode in landschap decor. Afmeting: 3,5 x 7,5 x 6 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen hoge bekers met rode florale + goud decor, met geribbelde randen. 18e - 19e Eeuw. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 8 x 8 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotjes met rondom figuren decor. Eén beschadigd. Afmeting: 11 x 5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Japanse/Chinese dekselkopjes met bloesemtak decor. Circa 1900. Afmeting: 8 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Twee kleine antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpotjes. Met vlinder, florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 7 - 8 cm.In goede staat.
Lot antiek gesigneerd Japans eierschaal porselein. Circa 1900. Vijf schotels en tien kopjes. Floraal, vogels, insecten decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarscheur + randschade. Eén bord lichte randschade. Afmeting: ø 22 cm. In redelijke staat.
Zes maal divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kopje met karpers en kreeft + schotel, scherf af. Twee capucijner kopjes met bodemmerk, één chip. Chinese Imari schotel. Deksel. Afmeting: 5 - ...
Grote Chinese Bloempot/visbowl. Buitenkant met figuren en bloemen decor. Binnenkant met vissen en waterplanten. Eind 20e eeuw. Afmeting: 36 x 42 cm ø. In goede staat.
Grote keramieken schaal met blauw/groene glazuur. Gesigneerd Han Boerrigter. Landschap decor. Gecontourneerd. 20e Eeuw. Afmeting: ø 44 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen lampenvoet. Floraal/vogels en tekst decor. Afmeting: 30 x 19,5 ø. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen olielampen? Familie Rose met draken decors. Beide beschadigd. Afmeting: 26 cm. In matige staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal blauw-wit, haarscheur. Eén maal Familie Rose/Kantonees. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Engelse keramieken borden met chinoiserie decor. W + T Adams decor. Kim Ki Soah. Afmeting: ø 24,8 cm. Eén haarlijn. In goede staat.
Twee oude porseleinen vogel figuren. 20e Eeuw. Eén maal Vlaamse gaai, Gerold Bavaria Germany, chip. Eén maal twee vinken, ongemerkt, chip. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijke staat.
Twee maal antiek Japans tablet blauw/wit porselein. Met landschap decor. Circa 1880. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen borden, blauw/wit met bloemen decor en bodemmerk. Circa 1880. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee Japanse Imari porseleinen schaaltjes op hoge voet. Floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner schotels met florale decor. Afmeting: ø 11,2 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Twee maal haarlijn + chips. Afmeting: 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees porselein. Kopjes en één schotel. Familie Rose, floraal. Schotel haarscheur. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 4,5 - 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
Jugendstil-stijl keramieken tegeltableau met twaalf tegels. Voorzien van fruit decor. 20e Eeuw. Afmeting: 15,3 x 15,3 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits porseleinen Stadt Meissen diepe schaal met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.
Elf opengewerkte porseleinen gebakschotels met fruit decor en goudrand. Afmeting: ø 17,7 cm. In goede staat.
Twee maal Keuls steengoed. Eén oliekruik. Eén rumtopf. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 38 cm. In goede staat.
Zes antieke Duitse porseleinen kop en schotels met roze florale decors. Met blindmerk W. Wallendorf. Circa 1800. Twee schotels licht beschadigd. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.