Oude/antieke Chinese Yixing theepot met florale decor. Gemerkt. Afm. 10x17x11.5 cm. ø. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met bloesem decor. Ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Afm. 9.5x17x10.5 cm. ø. In goede staat.
Drie grote oude Chinese porseleinen figuren. Handbeschilderd, 20e eeuw. Afm. 41-44 cm. In goede staat.
Twee 18e-19e eeuwse imari porseleinen borden met tuin decors. Afm. ø 23.7 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse Japanse imari porseleinen vaas gelobt, met voorstelling figuren bij baai. Vaas is gemerkt, 25x14øcm.. Cond;G
Oude Amerikaanse Franklin Bisquit porseleinen deksel-speeldoos. Tweede helft 20e eeuw. 'The H.M.S. Pinna Forte Centennial Music Box'. Afm. 7x12 cm. ø.
Grote Japanse Imari porseleinen schotel met landschapsdecor, gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 5x36,5øcm.
Grote Schierholz porseleinen kandelaar met 2 putti en rozen, gemerkt , omstreeks 1930-1950, chips en stukjes af 34cm. Cond:R
Groot oud Chinese spekstenen beeld, 20e eeuw krijger met foohond . In goede staat 32x23x15cm.
Grote oude antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, floraal familie verte decor, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 23x28øcm.
Oude Chinees porseleinen vaas met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie verte tuindecor. In goede staat 17x21,5øcm.