Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Blauwe vazen met draken
Startprijs 350 EUR

Twee grote keramieken vazen met Chinees blauw geglazuurd decor, draken en olifantenkoppen, 20e eeuw, in goede staat 61cm.

Wierookstandaard, bruin jade
Startprijs 120 EUR

Oude antieke Chinese wierookbrander met opengewerkte deksel, rondom lachende boedha's en draakdecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat. 8x11,5cm

Chinese dekselvaas
Startprijs 110 EUR

Oude antieke Chinees porseleinen dekselvaas met geisha decor en tekens op deksel, 1e helft 20e eeuw( rood zegelmerk) 27cm. Cond;G

Grote terracotta vaas
Startprijs 125 EUR

Grote Yixing vaas omstreeks 1900 China, met drakendecor, in goede staat (gemerkt) 25cm. Cond:G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR

Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, huis in ladfscvhap decor. minimale randglazuurschade. 23,5ø Cond;G

2 18e eeuwse Chinese bordjes
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse gemerkte Chinese bordjes, decor van spelende kinderen, chip en haarlijn, 3,5x16,2ø Cond:R/G

5 Yixing trekpotjes
Resultaat: 90 EUR

Vijf oude gemerkte Chinese Yixing theepotjes 2e helft 20e eeuw 8-17cm. Cond:G

2 gemberpotten
Resultaat: 90 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten 1e helft 20e eeuw of ouder 21x19ø Cond:G

Fam Rose tegel
Resultaat: 2.400 EUR

Oude grote Chinees porseleinen familie roze tegel, gemerkt, 1e helft 20e eeuw 32x22cm. Cond;G

Chinese pot met houten deksel en tekst
Startprijs 130 EUR

Grote 19e-20e eeuwse Chinese voorraadpot met bloemvaasdecor en teksten, familie Verte, met houten deksel, 29x19,5cm. Cond:G

2 Makkumse vazen
Resultaat: 160 EUR

Twee grote Makkums polychrome aardewerken bloempotten, 20e eeuw octagonaal 19x29x29cm. Cond;G

3 Makkumse dekselvazen
Resultaat: 130 EUR

Drie delen polychrome Makkums aardewerk, 20e eeuw (dekseldozen) 14-16cm. Cond;G

3 Delen Makkum
Resultaat: 90 EUR

Drie delen polychrome Makkums aardewerk 20e eeuw theebus, 2 dekseldozen. 13-19cm. Cond:G

4 Delen Makkum (kom/schaaltje)
Startprijs 80 EUR

Vier Makkums polychrome aardewerken kommen, 20e eeuw, in goede staat 15-21cm. Cond:G

3 Delen Makkum
Startprijs 80 EUR

Drie delen Makkums polychroom aardewerk, kastkom,bonbonniere, gemberpot, 10-17cm.

6 Delen Makkum (schaaltjes/bordjes)
Startprijs 70 EUR

Zes delen Makkums polychrome aardewerk, 20e eeuw 2 schalen en 4 schotels, 10-22cm. Cond;G

3 Makkumse borden
Resultaat: 80 EUR

Drie oude polychrome Makkums sierborden in goede staat 23-28cm. Cond:G

2 Grote Makkumse borden
Startprijs 70 EUR

Twee mooie geplooide polychrome Makkumse aardewerken sierborden 20e eeuw en in goede staat 28,5-32øcm.

3 Delfts blauwe borden en 1 schaal
Startprijs 40 EUR

Vier Hollandse delftsblauwe keramieken borden, 20e eeuw, 3x porseleyne fles 1x Delfts Hollandse schaal. ø23cmen 6x23x34cm.. Cond;G

2 Grote Makkumse borden
Startprijs 70 EUR

Twee grote polychrome Makkums aardewerken sierschotels, 20e eeuw(chip) 35-36ø Cond:R/G

5 Delen divers Makkum
Startprijs 70 EUR

Vijf diverse Makkums polychrome aardewerk 20e eeuw, 1 bord, beker, melkkan, pijpvaasje, grote schenkkan 8-21cm.

Makkumse pijp/knobbelvaas
Resultaat: 60 EUR

Grote Makkumse porseleinen knobbelvaas, polychrome, 2e helft 20e eeuw 34cm. Cond;G

Suikerpot, bobonschaal, en strooier
Resultaat: 40 EUR

Drie delen keramiek omstreeks 1900, grote zoutstrooier, suikerpot, bonbondekselschaal. In goede staat 7-19cm.

Koffie servies
Resultaat: 100 EUR

Negentiende eeuws porseleinen koffieservies gemerkt C.T met kroon, handbeschilderd, goud en floraal decor, bestaande uit: koffiekan, theekan, melk en suikerpot, 7 kop en schotels, 4 losse schotels, 1s...