Grote 19e eeuwse Franse Fayence tegel, afgebeeld vlinder die kar trekt. Poeles et Panneaux en Fayence. M.P.Bebbieri. G.PICQUEFEU. Paris. minimale chips rand. 19x29cm Cond:G
Zeldzame 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte dekselvaas met Foo-honden decor. chips bodemrand. randschade deksel. 28cm. Cond:R
Zware antieke Chinees porseleinen celadon schotel met karperdecor, 19e eeuws of ouder.(randschade) 31,8øcm. Cond:R/G
Antieke Chinees porseleinen Quan Yin op lotusbloem. 19e eeuws of ouder, beschadigingen vingers en kraag. 21,5cm.
Twee grote zeldzame gemerkte 19e eeuwse Japanse sierschotels met bloemvaas en gouddecor. 5,5x30x30cm. Cond:G
Twee grote antieke porseleinen Samson vazen met Chinees decor, wapendecor, en goud. Gemerkt. S, kleine glazuur haarlijn. 23-30cm.
Achttiende eeuws Japans porseleinen opdienschaal, schelpvormig met rood-goud en vlinderdecor(randglazuurschade 4x25x26cm. Cond:R/G
Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...
Vijftien miniatuurporseleinen beeldjes, 20e eeuw, minimale chip mogelijk, 2-5cm. Cond:R/G
Zeven delen oud Makkums keramiek, 20e eeuw, 3 tegels, 2 schaaltjes, 2 schalen (chip) 8-16cm. Cond:R/G
Jugendstil Delfts kaststel omstreeks 1900, landschap en floraaldecor( grote vaas bovenrand gelijmd) 21-27cm. Cond:R/G
Antiek Jugendstil 5 delig lampetstel, societe ceramique Maastricht, omstreeks 1900, in goede staat 17-35cm.
Mooi antiek Duits KPM porseleinen eetservies,(wilde roos decor) omstreeks 1900 bestaande uit drie dekselschalen, vleesschaal, open schaal, sauskom, 11 borden, 6 kleine borden, in goede staat, minimale...
Japans imari porseleinen kaststel, 2e helft 20e eeuw met gouddecor, in goede staat 25-33cm. Cond:G
Grote antieke Chinese 18e-19e eeuwse familie Rose vaas met figuren decor en keizerlijk geel, beschadigingen bovenrand. 43,5cm. Cond:R
Vijf antieke keramieken borden omstreeks 1900 met diverse decors, figuren in tuin en gouddecor 21,5ø Cond:G
Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G
Vier oude Duitse bierpullen 20e eeuw porselein steengoed en keramiek, porselein met portret in bodem. 17-26cm. Cond:G
Twee oude Chinese Familie Roze porseleinen vazen, 2e helft 20e eeuw. 32cm. Cond:G
Antieke Duitse Meissen porseleinen plooischaal omstreeks 1920 met zilveren beugel, in goede staat 4-27cm. Cond:G
Antieke Chinees porseleinen kom 18e-19e eeuws, onduidelijk gemerkt, met 3 wijsheren in tuin decor, minimale randglazuurschade. 6-11,5øcm. Cond:R/G
Vier 19e eeuwse Japanse vazen, 2x porselein Imari en 2x Kutani. 12-13,5cm. Cond:G
Chinees porseleinen trekpot 18e eeuws. met blauw floraal decor, grip, dekseltop gelijmd, chips en haarlijnen. 13x18x10øcm. Cond:M
Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G