Twee antieke Duits porseleinen figuren met zwaarddecor, mogelijk 18e eeuws, Duits of Engels, bij dame: hoofd gelijmd, oor gelijmd, 3 vingers af, bij heer: bakfout basis. 17cm. Cond:R
Negentiende eeuws Frans porseleinen fruitschaal met gouddecor, opengewerkt, 21x24øcm. Cond;G
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met tekst en figurendecor (chip bovenrand) 57cm. Cond:R/G
Twee oude Duits porseleinen figuren, 1x vrouwelijk naakt gerold Bavaria, en een danseres omstreeks 1950 gemerkt met kroon en 1764, handarbeid(topje vinger af) 20-25cm.
Kleine Perzische schenkkan 12-13e eeuws met origineel blauw glazuur en zwart floraal decor, in goede originele staat 11cm.
Oude porseleinen Bing en Gröndahl karaf met tablet, kobaltblauw met gouddecor, 2e helft 20e eeuw. 20x27x18cm. Cond:G
Groot keramieken beeld, 20e eeuw, valsspeler bij kaartenspel(chip hoed) Cond:R
Vier diverse sierborden, 1x Roma Trevi Fontein (musterschutz) 1x porselein Royal Tuscan (wedgwood group) 1952-1977 Jubilee Elizabeth 1952-1977, 1 keramieken schaal 50er jaren, 1x Delftsblauw, magere b...
Porseleinen vleesschotel 18e eeuws met landschapsdecor. 5x3,5x28cm. Cond;G
Duitse porseleinen plaquette S.P.M Walkure Bavaria, 20e eeuw romeinse dame met kelk. 27,5x21,5cm.
Grote handbeschilderde porseleinen lampenvoet met gedetaillerde figuren, gouddecor en landschap. verguld bronzen montuur. 61x21øcm. Cond:G
Vier oude Duits wit porseleinen figuren omstreeks 1950 Putti 4 jaargetijden 2 gaaf, 2 vingers beschadigd. 15cm. Cond:R/G
Drie 18e eeuwse Delfts aardewerken spreukborden, randschade. 23øcm. Cond:G
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen empire vazen met landschap en figurenvoorstellingen, vergulding sleets, 1 oor gelijmd. 20cm. Cond:R/G
Vier grote antieke keramieken kastkommen, societe ceramique, omstreeks 1890, 3x oosters decor, 1x decor Canton 11-20øcm. Cond:G
Zeven keer Imari porseleinen kop en schotels met bruine glazuur en florale beschildering, set van 6+ kleinere kop en schotel, 4 schotels gaaf en 3 beschadigd, 3-11,5cm. Cond:R/G
Vier 18e eeuwse Chinees imari porseleinen kop en schotels, landschap en floraal decor 2 goed, 2 beschadigd, 4 schotels goed. 5x11øcm. Cond:R/G
Vier Chinese Imari porseleinen schotels met floraal decor, 18e-19e eeuw. 10-11cm. Cond:G
Drie 18e eeuwse kop en schotels met kustplaatsdecor, schotel met haarscheur, verder goed. 5x10,5ø
Oude Dresden bisquite porseleinen tafellamp 20e eeuws met figuren groep. Bakfoutje aan de achterkant verder in goede staat. 50xø30cm.
Divers oud Duits porseleinen Zwiebelmuster, Hutschenreuther, Kahla, Schumanu Bavaria, 19 delen, schalen bonbonschalen, dessertschalen, roomset 7-30cm, minimale chip mogelijk, Cond:G
Antiek Japans theeservies 9 delig, omstreeks 1920, groene achtergrond met floraal en gouddecor, twee chips verder in goede staat 18cm