Twee antieke Duitse porseleinen kinder-mocca serviesjes omstreeks 1900, 1x Jugendstil 6 kop en schotels, 1x gemerkt D met kroon, goud en figuredecor, (kopje gelijmd) minimale beschadigingen mogelijk, ...
Zeer grote Chinese groen celladonvaas met tekens en figuren decor, 20e eeuw 62cm. Cond:G
Grote bisquit porseleinen Engel met heilig kruis, gemerkt met kruik. R en 366, 20e eeuw 27cm. Cond;G
Oude Chinese Yixing theepot, gemerkt, lotusbloemvorm met slakken, 20e eeuw 9x14x11cm. Cond:G
Drie antieke Chinees porseleinen vazen 18e-19e eeuw, grotere vaas gemerkt, in goede staat 8,5x16,5cm.
Negentiende eeuwse gemerkte porseleinen Chinese schaal, landschapsdecor, in goede staat 7,5x19øcm.
Zeldzaam Chinees porseleinen republikeinse karperschotel met geschulpte omranding, gemerkt, 1e helft 20e eeuw 3,7x18,3ø, in goede staat.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, 3x Chinees imari, 2x Queng lung, 2x familie Roze, 1 met barst, 1 met chip en haarlijn, andere goed. Cond:R/G
Vier delen oud Japans/Chinees porselein, 19e-20e eeuw, in goede staat 14-21cm.
Vijf antieke keramieken borden met Chinees decor, omstreeks 1900, mogelijk Petrus Regout, in goede staat 20øcm.
Grote oude Italiaanse Majolica ampfora vaas, gemerkt 20e eeuw, scheur in basement, 64cm. Cond:R
Antieke Chinese trekpot, gemerkt met Chinese geest medaillon, deksel fijn uitgewerkt. 9x13x9,5cm. Cond:G
Oude Chinese Yixing trekpot, gemerkt 20e eeuw met salamanderdecor, 12x17x11cm. Cond:G
Oud Chinees yixing serviesgoed, gemerkt, 6 kop en schotels, bamboe grip, 20e eeuw 5x8,5øcm. Cond:G
Vier delen Chinees Kantonees porselein 20e eeuw, 1 grote vaas, 3 gemberpotten, in goede staat 21-40cm.
Negentiende eeuws Chinees porselein familie Roze, coulissendecor, floraal, geischa en gouddecor, in goede staat 5,5x9øcm. Cond;G
Grote oude Japanse porseleinen vaas met paradijsvogeldecor en floraal decor, gemerkt, 20e eeuw, 25,5x11cm. Cond:G
Oud Japans theeservies in kist, decor van bergen. 9 delig, beschadigingen. 14x41x52cm. Cond:M/R
Twee Japans porseleinen schalen met landschapsdecor, 18-19e eeuws, in goede staat 4,5x20x12cm.
Vier 18e 19e eeuwse Chinese familie Verte schaaltjes met floraal en tuindecor, eimaille decor, gemertk, in goede staat 13,2x13,7øcm.
Oude chinese Yixing theepot met abrikozendecor, 20e eeuw, stukje afgebroken meer er wel bij, 10x14,2x9cm. Cond;R
Chinees 18e eeuws porseleinen familie Roze bord met goud en tuindecor, emaille beschilderingen, haarlijn, 23,7øcm. Cond;R
Oude porseleinen dekselschaal met putti en zwanendecor en strijdwagen. 2e helft 20e eeuw gemerkt R.B Chips 27x26x12cm. Cond:R/G
Twee Duitse Rosenthal porseleinen sierborden, ingelijst, omstreeks 1980 52x49cm. 50x49cm. Cond:G