Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Blauwe vazen met draken
Startprijs 350 EUR

Twee grote keramieken vazen met Chinees blauw geglazuurd decor, draken en olifantenkoppen, 20e eeuw, in goede staat 61cm.

2 Chinese vazen, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR

Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal en salamanderdecor(1 vaas heeft chips) 25-26cm. Cond:R/G

2 Porseleinen flacons
Startprijs 350 EUR

Twee grote porseleinen Franse flacons, 19e eeuw met opengewertke bloemen en gouddecor, beschadigingen aan bloemen. 22cm. Cond:R/G

Imari trekpotje
Startprijs 325 EUR

Achttiende eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, chips tuit, 14x18xø10,5cm Cond:R/G

Groot beeld Beatrice Copeland
Startprijs 320 EUR

Groot antiek Bisquit porseleinen figuur, Beatrice, omstreeks 1900, duim mist. Copeland Edgar Papworth June. 80. 56cm. Cond:R/G

3 Spreukborden, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Drie 18e eeuwse Delfts aardewerken spreukborden, randschade. 23øcm. Cond:G

2x ingelijst bord rosenthal
Startprijs 300 EUR

Twee Duitse Rosenthal porseleinen sierborden, ingelijst, omstreeks 1980 52x49cm. 50x49cm. Cond:G

Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 300 EUR

Antieke gesigneerde Chinese yixing theepot, gegraveerd met Chinese tekens, mooie kwaliteit, 19e eeuws of ouder. 12,4x17,3x9,8øccm. Cond;G

Vierkante vaas met olifanten ca. 1900
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vierkante vaas met groen glazuur, 2e helft 20e eeuw 26,5cm. Cond;G

Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 300 EUR

Antieke gesigneerde Chinese Yixing theepot,Chinese tekens, mooie kwaliteit. 19e eeuws of ouder. 9,4x18,2x12,2øcm. Cond:G

Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 300 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd met Chinese tekens, 1e helft 20e eeuw of ouder. 7.8x18,3x11øcm.

6 Rijstkommen, Amsterdams bont, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met Amsterdams bont decor, floraal en gouddecor, kom heeft haarlijn 7x14,5øcm Cond:G

Grote Chinese vleesschotel, 18e eeuw
Startprijs 280 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung vleesschotel(chip) landschapsdecor. 33x40,3cm. Cond:R/G

Porseleinen lamp, handbeschilderd
Startprijs 275 EUR

Grote handbeschilderde porseleinen lampenvoet met gedetaillerde figuren, gouddecor en landschap. verguld bronzen montuur. 61x21øcm. Cond:G

Quang Leng schotel
Startprijs 275 EUR

Porseleinen vleesschotel 18e eeuws met landschapsdecor. 5x3,5x28cm. Cond;G

Fam Verte penselenpotje
Startprijs 250 EUR

Antieke Chinees porseleinen penselenpot, 1e helft 20e eeuw, gemerkt met landschapdecor, in goede staat 11,5x7,5ø Cond:G

Chinees pors. plaquette
Startprijs 250 EUR

Grote oude gesigneerde plaquette in houtgestoken lijst, winters Berglandschap, 20e eeuw 74,5x20,5cm. Cond:G

Grote Chinees porseleinen wijsheer
Startprijs 250 EUR

Grote Chinese gesigneerde porseleinen wijsheer met houten staf, 1e helft 20e eeuw of ouder. 55cm. Cond:G

Chinees Jade servies
Startprijs 250 EUR

Antiek Chinees Jade rijstwijn set omstreeks 1900, 8 delig, trekpot bamboedecor, 6 kopjes, transparant, verfijnd uitgevoerd, 2,3-15cm. Cond:G

4 Imari borden18e eeuws
Startprijs 250 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden, octogonaal met floraal decor en gouddecor, 1 goed 3 met lichte chips rand 23x23cm. Cond;R/G

Bloempot op zuil
Startprijs 250 EUR

Belgisch gemerkte aardewerken zuil met bloempot in art deco stijl, 20e eeuw, gemerkt made in Belgium, groen-blauw glazuur, 114x38øcm. Cond;G

Weens terracotta beeld
Startprijs 250 EUR

Antieke Weense terracotta figuur omstreeks 1900, vrouw met emmer en mand nr 218 made in Austria in goede staat, 48cm. Cond:G

Delfs tegeltableau
Startprijs 250 EUR

Antiek Delfts 6 pas tegeltableau in eiken lijst, omstreeks 1900 naar H.W Mesdag door PB Delft HLF, 1 chip, 45x30cm. Cond;R/G

Tafelstuk met bronzen putti's
Startprijs 240 EUR

Historisme barokstijl keramieken tafelstuk met beschilderde schaal, rankendecor en bronzen monturen, putti, druivenranken en vogels 21e eeuw Cond:G