Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Balsende auerhaan op boomstronk
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Duitse balsende auerhaan, omstreeks 1920/ 22x22x14cm. Cond;G

Yixing vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote japanse of Chinese Yixing drakenvaas omstreeks 1900 in goede staat 40x28øcm.

Yixing theepotje
Resultaat: 50 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot omstreeks 1900, gemerkt, met floraal en emaille decor, in goede staat. 6,8x10,5x7ø Cond:G

Japanse vaas ca. 1900, melk en bloed
Resultaat: 50 EUR

Antieke Japanse 19e eeuwse vaas met oranje-rood, bloemen vogels foohonden en drakendecor.26cm. Cond:G

Yixing theepot
Resultaat: 50 EUR

Chinese Yixing theepot, 20e eeuw met losse drakenkop in deksel, bewegende tong, gemerkt. 8x15,8x11øcm.

Hummel 420, "Is it raining?" (1979-1990)
Resultaat: 50 EUR

Hummel (Goebel) nr. 420 "Is it raining?", voorstellend jongen met paraplu, gemerkt (1979-1990), 15cm. Cond.: G

Hummel 333, "Blessed Event" (1991-1999)
Resultaat: 50 EUR

Hummel (Goebel) nr. 333 "Blessed Event", voorstellend jongen en meisje bij wieg, gemerkt (1991-1999), 13,5cm. Cond.: G

Duits antiek serviesgoed
Resultaat: 50 EUR

Antiek Duits serviesgoed omstreeks 1900, gemerkt, bestaande uit: 11 kop en schotels melkkan en suikerpot(chip) 5-11cm. Cond:G

Satsuma kaststel
Resultaat: 45 EUR

Japans 3 delig Satsuma keramieken kaststel, 20e eeuw in goede staat 38-42cm.

Hummel 353/0, "Spring Dance" (1979-1990)
Resultaat: 45 EUR

Hummel (Goebel) nr. 353/0 "Spring Dance", voorstellend twee dansende meisjes, gemerkt (1979-1990), 13,5cm. Cond.: G

Majolica zuil met bloempot
Resultaat: 40 EUR

Oude majolica bloempot op zuil, met florale decors, blauw-groen glazuur, 20e eeuw 82x28øcm. Cond:G

Familie rose vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Chinese 18e-19e eeuwse familie Rose vaas met figuren decor en keizerlijk geel, beschadigingen bovenrand. 43,5cm. Cond:R

Lampetstel
Resultaat: 40 EUR

Antiek Jugendstil 5 delig lampetstel, societe ceramique Maastricht, omstreeks 1900, in goede staat 17-35cm.

Karaf met ovale onderschaal B&G
Resultaat: 40 EUR

Oude porseleinen Bing en Gröndahl karaf met tablet, kobaltblauw met gouddecor, 2e helft 20e eeuw. 20x27x18cm. Cond:G

4x Kantonees
Resultaat: 40 EUR

Vier delen Chinees Kantonees porselein 20e eeuw, 1 grote vaas, 3 gemberpotten, in goede staat 21-40cm.

13 Delen Hutschenreuther
Resultaat: 40 EUR

Dertien Duitse Hutschenreuther gebaksborden met gebaksschaal met fruitvoorstellingen, 20e eeuw 20-25cm. Cond;G

Weens porseleinen ei
Resultaat: 40 EUR

Oude Weens porseleinen dekseldoos in eivorm met romantische voorstelling, 20e eeuw in goede staat 8,5x12x8cm. Cond:G

Papbord
Resultaat: 40 EUR

Chinees 18e eeuws papbord met tuindecor, in goede staat 3,8x16øcm.

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuws met goud en tuindecor, haarscheur, 22,2øcm. Cond:M

6 Schoteltjes, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

6 Oude Chinees porseleinen schotels, gemerkt, in goede staat 10øcm.

Keramieken schelp
Resultaat: 40 EUR

Grote gesigneerde keramieken schelp door Vallauris schelp op voet met vissen koraal en zeester, omstreeks 1950, 24x13x21cm. Cond:G

6 P. Regout borden
Resultaat: 40 EUR

Zes antieke societe ceramique maastricht borden met hanen decor, omstreeks 1880 in goede staat 19øcm. Cond:G

Suikerpot, bobonschaal, en strooier
Resultaat: 40 EUR

Drie delen keramiek omstreeks 1900, grote zoutstrooier, suikerpot, bonbondekselschaal. In goede staat 7-19cm.

9 Royal Albert kop & schotels
Resultaat: 40 EUR

Negen kop en schotels Engels Royal Albert servies, decor Lady Carlyle, 6 koffie en drie thee. in goede staat 6-13cm.