Grote antieke Duitse balsende auerhaan, omstreeks 1920/ 22x22x14cm. Cond;G
Kleine Chinese Yixing trekpot omstreeks 1900, gemerkt, met floraal en emaille decor, in goede staat. 6,8x10,5x7ø Cond:G
Antieke Japanse 19e eeuwse vaas met oranje-rood, bloemen vogels foohonden en drakendecor.26cm. Cond:G
Chinese Yixing theepot, 20e eeuw met losse drakenkop in deksel, bewegende tong, gemerkt. 8x15,8x11øcm.
Hummel (Goebel) nr. 420 "Is it raining?", voorstellend jongen met paraplu, gemerkt (1979-1990), 15cm. Cond.: G
Hummel (Goebel) nr. 333 "Blessed Event", voorstellend jongen en meisje bij wieg, gemerkt (1991-1999), 13,5cm. Cond.: G
Antiek Duits serviesgoed omstreeks 1900, gemerkt, bestaande uit: 11 kop en schotels melkkan en suikerpot(chip) 5-11cm. Cond:G
Japans 3 delig Satsuma keramieken kaststel, 20e eeuw in goede staat 38-42cm.
Hummel (Goebel) nr. 353/0 "Spring Dance", voorstellend twee dansende meisjes, gemerkt (1979-1990), 13,5cm. Cond.: G
Grote antieke Chinese 18e-19e eeuwse familie Rose vaas met figuren decor en keizerlijk geel, beschadigingen bovenrand. 43,5cm. Cond:R
Oude porseleinen Bing en Gröndahl karaf met tablet, kobaltblauw met gouddecor, 2e helft 20e eeuw. 20x27x18cm. Cond:G
Vier delen Chinees Kantonees porselein 20e eeuw, 1 grote vaas, 3 gemberpotten, in goede staat 21-40cm.
Dertien Duitse Hutschenreuther gebaksborden met gebaksschaal met fruitvoorstellingen, 20e eeuw 20-25cm. Cond;G
Oude Weens porseleinen dekseldoos in eivorm met romantische voorstelling, 20e eeuw in goede staat 8,5x12x8cm. Cond:G
Chinees porseleinen bord 18e eeuws met goud en tuindecor, haarscheur, 22,2øcm. Cond:M
6 Oude Chinees porseleinen schotels, gemerkt, in goede staat 10øcm.