Antiek porseleinen theeservies omstreeks 1900 bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, kokjesschaal, 12 kop en schotels. met floraal en gouddecor, onduidelijk gemerkt, in goede staat, chips mogelij...
Grote Makkumse porseleinen knobbelvaas, polychrome, 2e helft 20e eeuw 34cm. Cond;G
Twaalf delig Duits servies A. Kaiser met rozendecor en gouddecor, 2e helft 20e eeuw bestaande uit: 5 kop en schotels, 2 sauskommen, 6 eierdoppen, taartschaal, 2 botervloten, 2 terrines, 6 opdienschale...
Twee grote diepe Delftsblauwe RAM Arnhem schalen, kletters 208V, kraai op bloesemtak decor, in goede staat 7-31cm.
Porseleinen edelheer, gemerkt Scheibe Alsbach (stukje porselein brief af).20e eeuw, 41,5cm. Cond:R
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met rood-groen decor, floraal en Chinese tekens, 3 met haarlijn en of chip, 18-20øcm. Cond:R
Negentiende eeuws Chinees porseleinen familie Roze trekpot met figurendecor. 12x15x8,5øcm. Cond:G
Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 143 "Boots" (1979-1990), 1x nr. 71 2/0 "Stormy weather" (1979-1990), 1x nr. 378 "Easter Greetings" (1972-1979), 10-13cm. Cond.: G
Vier Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 63 "Singing Lesson" (1959 of vroeger), 1x nr. 2007 "Tender Love" (Limited Edition 10.875/25.000), 1x nr. 533 "Oh my tooth" (First Issue 1995), 1x nr. 534 "A Nap"...
Twee Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 344 "Feathered Friends" (1979-1990) en 1x nr. 351 "The Botanist" (1979-1990), 11,5cm. Cond.: G
Twee Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 307 "Good Hunting" (1991-1999) en 1x nr. 383 "Going Home" (1979-1990), 12cm. Cond.: G
Twee antieke Duitse porseleinen kinder-mocca serviesjes omstreeks 1900, 1x Jugendstil 6 kop en schotels, 1x gemerkt D met kroon, goud en figuredecor, (kopje gelijmd) minimale beschadigingen mogelijk, ...
Twee maal Duits antiek porselein, boerin met gevogelte(gemerkt, vinger af) en een bord, Weihnachten 1929 Rosenthal Heinrich Fink
Drie delig antiek Petrus Regout Maastricht keramieken kaststel omstreeks 1900 met floraal decor. Cond:G 29-30cm.
Antieke porseleinen tabakspot in de vorm van een Javaanse jongen, omstreeks 1880 in goede staat 13cm.
Vier grote antieke keramieken kastkommen, societe ceramique, omstreeks 1890, 3x oosters decor, 1x decor Canton 11-20øcm. Cond:G
Oude Chinese Yixing theepot, gemerkt, lotusbloemvorm met slakken, 20e eeuw 9x14x11cm. Cond:G
Vier delen oud Deens porselein, fluitspeler, kindje Royal Kopenhagen, knielende jongen, en een schotel. 9,5-13cm.
Zes antieke 12 kantige borden met Chinese decors omstreeks 1900, 1 oude haarlijn, minimale chip, 21x12cm. Cond:G
Engels wedgwood theeservies 2e helft 20e eeuw, bestaande uit 12 kop en schotels, suikerpot en melkkan, kom en 6 petit fout bordjes.Cond:G
Oud Duits Rosenthal theeservies op mahoniehouten presenteerblad, 8 kop en schotels porseleinen tablet, theepot mahonie tablet., tuit theepot beschadigd, verder in goede staat 14-52cm. Cond:R/G
Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 174 "She Loves me, she loves me not" (1972-1979), 1x nr. 356 "Gay Adventure" (1972-1979), 1x nr. 355 "Autumn Harvest" (1972-1979), 10-11cm. Cond.: G
Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 58/0 "Playmates" (1959 of vroeger), 1x nr. 112 3/0 "Just Resting" (1972-1979), 1x nr. 199 /0 "Feeding Time" (1972-1979), 10-11cm. Cond.: G
Vijf Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 2049/B "My Best Friend" (First Issue 1998), 1x nr. 129 4/0 "Band Leader" (1979-1990), 1x nr. 553 "Little Scamp" (2000-2008), 1x nr. 2074/A "Christmas Gift" (Fi...