Zes Engelse keramieken Toby Jugs, 3x Staffordshire, Alterton, Lancaster, Kelsborow ware, Henry the Eighti (Monogram M.S) 20e eeuw 5,5-17cm. Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met landschap en floraal decor, gemerkt kang Xi 1 randschade en 1 haarscheur en randschade.
Negentiende eeuwse gemerkte porseleinen Chinese schaal, landschapsdecor, in goede staat 7,5x19øcm.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, 3x Chinees imari, 2x Queng lung, 2x familie Roze, 1 met barst, 1 met chip en haarlijn, andere goed. Cond:R/G
Oude porseleinen dekselschaal met putti en zwanendecor en strijdwagen. 2e helft 20e eeuw gemerkt R.B Chips 27x26x12cm. Cond:R/G
Negentiende eeuws Frans porseleinen fruitschaal met gouddecor, opengewerkt, 21x24øcm. Cond;G
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met tekst en figurendecor (chip bovenrand) 57cm. Cond:R/G
Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G
Dresden porseleinen sigaretten presenteerschaal met luciferhouder, 20e eeuw, handbeschilderd floraal decor, luciferhouder gelijmd met gips. 8x22x14cm. Cond:R/G
Drie oude Duitse porseleinen vogels, gemerkt 1930-1950, in goede staat 5-11cm. Cond:G
Duits porselein ontbijtservies, Bavaria Schumann Arzberg omstreeks 1930. 1 schaal, theepot, 6 kop en schotels, 6 ontbijtborden(Cakeborden) melk en suikerpot(minimale chip mogelijk) 7-25cm. Cond:G
Drie 18e eeuwse kop en schotels met kustplaatsdecor, schotel met haarscheur, verder goed. 5x10,5ø
Grote antieke Duitse terracotta handbeschilderde bierpul in renaissance stijl op opschrift, Trink und iss, Got nit vergiss, anno 1645 met tinnen deksel met medaillon 1756 (kleine haarlijn bovenrand) 2...
Drie x 18e eeuws Chinees porseleinen borden met tuindecor, alle met minimale chip en randglazuurschade. 32,5øcm. Cond:R
Chinees imari porseleinen trekpot, 18e eeuws met floraal en gouddecor, chip deksel en grip gerestaureerd. 10,5x14x9øcm. Cond:R
Duitse antieke Meissen porseleinen moccakan omstreeks 1900 met Zwiebelmusterdecor(stukje dekselstop af) 17cm. Cond:G
Grote Schierholz porseleinen kandelaar met 2 putti en rozen gemerkt omstreeks 1930-1950, chips en stukjes af 34cm. Cond:R
Duits 70er jaren Rosenthal porseleinen wit koffieservies, koffiekan, melk en suikerpot, 12 kop en schotels, 6-23cm. Cond:G
Zeer kleine antieke Chinese Yixing trekpot met florale medaillon(tuitje beschadigd) 19e eeuw 7x9x5øcm Cond:R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin en vlinderdecor, beide minimale randchips 23,5øcm. Cond;G
Antieke Jugendstil Royal Dux porseleinen schaal met wolf in de klem, omstreeks 1900 16x27x18cm.
Twee oude japanse satsuma beelden 1e helft 20e eeuw, 1x boedha 1x rookverdrijver in geisha vorm 26cm. Cond;G
Antiek Duits porseleinen tablet met Zwiebelmusterdecor, omstreeks 1900, mooie vormgeving. ongemerkt. 33x32x4cm. Cond:G
Grote oude antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, floraal familie verte decor, 1e helft 20e eeuw in goede staat 23x28øcm.