Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Delen porselein cargo, 17e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Vier grote antieke Chinese porseleinen Cargo schotels, 17e eeuw met floraal decor(grote schotel restauratie) Cond:R/G

Yixing theepot met emaille
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinese gemerkte Yixing theepot met blauw-wit floraal emaille decor, 13x18x14,5ø, in goede staat.

3 Makkumse borden
Resultaat: 80 EUR

Drie oude polychrome Makkums sierborden in goede staat 23-28cm. Cond:G

Twee gemberpotten en cilindervaas
Resultaat: 80 EUR

Twee blauw Chinese gemberpotten kersenbloesem, 19e-20e eeuw 13cm. en een blauw Chinese cilindervaas met pauwendecor (chip)19e-20e eeuw 25cm. Cond:R/G

Familie Roze bord
Resultaat: 75 EUR

Chinees 18e eeuws porseleinen familie Roze bord met goud en tuindecor, emaille beschilderingen, haarlijn, 23,7øcm. Cond;R

6x Hummel: 476, 367, 171, 569, 341 3/0, 198 2/0
Resultaat: 75 EUR

Zes Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 476 "A Winter Song" (1979-1990), 1x nr. 367 "Busy Student" (1972-1979), 1x nr. 171 "Little Sweeper" (1972-1979), 1x nr. 569 "A Free Flight" (First Issue 1993), 1x...

3x Hummel: 67, 375 3/0 en 455
Resultaat: 75 EUR

Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 67 "Doll Mother" (1972-1979), 1x nr. 375 3/0 (First Issue) "Morning Stroll" (1991-1999), 1x nr. 455 (First Issue) "The Guardian" (1991-1999), 6-11cm. Cond.: G

Twee antieke Duitse theepotten
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Duits porseleinen chocoladepotten omstreeks 1900, Hütten Steinach, Zwiebelmusterdecor, 15-18cm. Cond:G

Tegeltableau
Resultaat: 70 EUR

Zes pas tegeltableau met religieuze voorstelling, mogelijk 17e 18e eeuw monogram R.J.M in goede staat. 38x26cm

Porseleinen Empirestijl vaas
Resultaat: 70 EUR

Porseleinen Empirestijl vaas met gouddecor en handgeschilderde figuren voorstelling, 20e eeuw gemerkt met een Fenix, mooie kwaliteit, in goede staat 21,5cm.

4 kop en schotels Chinees Imari
Resultaat: 70 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees imari porseleinen kop en schotels, landschap en floraal decor 2 goed, 2 beschadigd, 4 schotels goed. 5x11øcm. Cond:R/G

2x Hummel: 2053
Resultaat: 70 EUR

Twee Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 2053 "Playful Pals" (limited edition 00774/25.000) en 1x nr. 376 "Little Nurse" (1979-1990), 8-10cm. Cond.: G

Duits porseleinen servies
Resultaat: 70 EUR

Duits porseleinen servies gemerkt A.W Dekor Ost Friesland, handbeschilderd met floraal decor bestaande uit theepot, koffiepot, 12 kop en schotels, 5 gebaksborden, roomset, theestoof minimale chip moge...

4 Imari schoteltjes
Resultaat: 70 EUR

Vier Chinese Imari porseleinen schotels met floraal decor, 18e-19e eeuw. 10-11cm. Cond:G

4 Majolica bloempotten
Resultaat: 65 EUR

Vier oude Engelse Majolica bloempotten 1e helft 20e eeuw, deels genummerd of onduidelijk gemerkt.(haarscheur) 19-23cm. Cond:G

Chinees figuur, aardewerk
Resultaat: 65 EUR

Oude Chinese terracotta figuur met blauw-groene glazuur, ongemerkt 20e eeuw 39cm. Cond:G

3x Hummel: 84/0, 396 2/0, 484
Resultaat: 65 EUR

Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 84/0 "Worship" (1972-1979), 1x nr. 396 2/0 "Ride into Christmas" (1979-1990), 1x nr. 484 "Peace on earth" 1990, 10-13cm. Cond.: G

Porseleinen kerststal Villeroy en Boch
Resultaat: 65 EUR

Villeroy en Boch porseleinen kerststal met figuren, dak afneembaar en te voorzien van kaarsen, Nostalgic Village, 2e helft 20e eeuw 15x24x15cm. Cond:G

Dresden porseleinen lamp
Resultaat: 65 EUR

Oude Dresden bisquite porseleinen tafellamp 20e eeuws met figuren groep. Bakfoutje aan de achterkant verder in goede staat. 50xø30cm.

Eetservies KPM
Resultaat: 60 EUR

Mooi antiek Duits KPM porseleinen eetservies,(wilde roos decor) omstreeks 1900 bestaande uit drie dekselschalen, vleesschaal, open schaal, sauskom, 11 borden, 6 kleine borden, in goede staat, minimale...

Octagonaal Japans bord
Resultaat: 60 EUR

Achttiende eeuws Japans porseleinen opdienschaal, schelpvormig met rood-goud en vlinderdecor(randglazuurschade 4x25x26cm. Cond:R/G

5x divers Kantonees porselein
Resultaat: 60 EUR

Vijf x divers Chinees porselein, 1x trekpot 19e eeuw familie Roze decor(2 chips) 1x grote kan met figurendecor fam. Roze 19e eeuws(chip) 1 bordje 19e eeuw fam. Roze (goed)1 schaal omstreeks 1900, 1 th...

3x Hummel: 195 2/0, 350, 203 2/0
Resultaat: 60 EUR

Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 195 2/0 "Barnyard Hero" (1972-1979), 1x nr. 350 "On Holiday" (1979-1990), 1x nr. 203 2/0 "Signs of Spring" (1972-1979), 10-11cm. Cond.: G

6x Hummel: 135, 240, 479, 768, 495, 489
Resultaat: 60 EUR

Zes Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 135 "The Soloist" (1972-1979), 1x nr. 240 "Little Drummer" (1979-1990), 1x nr. 479 "I brought you a gift" (1979-1990), 1x nr. 768 "Pixie" (1991-1999), 1x nr. 495...