Achttiende eeuwse Chinese schotel met zilveren hengsel, 19e eeuw, landschapsdecor, in goede staat 12x15,7øcm. Cond;G
Drie oude porseleinen figuren, 1 goudfazant, keramiek, 1 gems onduidelijk gemerkt, 1 x gerold bavaria vogel(chip) 17cm. Cond:R/G
Duitse porseleinen Volkstedt teckel nr. 5628, omstreeks 1930-1940, in goede staat 7x9x5,5cm.
Negentiende eeuwse imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 60cm. Cond;G
Zeer grote keramieken Satsuma vaas omstreeks 1930, met krijgers en gouddecor, 64cm. Cond:G
Drie antieke keramieken presenteerblad omstreeks 1920, dienblad, verwikkelde omranding, landschap en fruitdecor 30-54cm. Cond:G
Twee delen 19e eeuws aardewerk, 1x meerschuim plaquette met renaissance voorstelling en tekst, en 1x empire terracotta theepot met voorstelling van Chinezen die theedrinken etc. 24,5x6,5x1,4cm. en 10x...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuindecor, 2 oude haarlijnen 27,5ø Cond:R
Oude Chinese yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw, met bamboe en keverdecor, blauw-zwart, in goede staat. 7xø10,3x17cm.
Oude Chinese Yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw met chinees schrift, vlinder en floraal decor, donkerblauw. 10,3x0øx15,2cm Cond:G
Grote oude Dresden porseleinen klomp met handbeschilderde bloemen en gouddecor, 20e eeuw in goede staat 24cm.
Negentiende eeuwse Weense bonbonschaal, handbeschilderd met floraal decor en gouddecor, 4,5x13,5øcm. Cond:G
Vier Makkums polychrome aardewerken kommen, 20e eeuw, in goede staat 15-21cm. Cond:G
Drie delen Makkums polychroom aardewerk, kastkom,bonbonniere, gemberpot, 10-17cm.
Achttiende eeuws Chinees diep bordje met tuindecor en haarlijn, 3x16,5øcm. Cond;R
Zes delen 18e-19e eeuws Chinees porselein, 2 kop en schotel Imari, 2 18e eeuwse schotels met bloemvaasdecor, geschulpte omranding, haarlijn en chip, Cond:R/G
Grote Hollandse keramieken vaas, Ikora, met Oosters decor, 20e eeuw in goede staat 31cm. Cond:G
Negentiende eeuwse porseleinen chocoladekan met porseleinen tablet met brons, en 4 kop en schotels(kopje extra, schotel gelijmd, verder in goede staat 5,5-23cm. Cond:R/G
Zes maal Villeroy en Boch porseleinen sierborden 2x decor unicef 1979-1978 2x Frühling,Sommer, Villeroy en Boch Heinrich. 19,5ø-24,5ø cm. Cond;G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, gemerkt, landschap en floraal decor, (chips) 7x12øcm. Cond;R/G
Prachtige Duitse Rosenthal porseleinen presenteerschaal decor L. Ostermayr, auerhaan en gouddecor 2e helft 20e eeuw 4x53x35cm. Cond:G
Grote Delftse porseleinen sierschotel, oud Delft A.R, eiervrouwtje Bloemaert, 20e eeuw 42ø Cond:G
Divers Duits porseleinen serviesgoed, 19e-20e eeuw, sammlertassen o.a. Wien, Meissen, Rosenthal, Herend etc. Minimale chips mogelijk,
Antiek Petrus Regout Maastricht theeservies omstreeks 1890, decor cambridge Castillo, bestaande uit: 6 kop en schotels, roomset, theepot, minimale chip mogelijk, 5-33cm. Cond;G