Delfts porseleinen 5-delig kaststel 20 eeuw met decor van flora en kustplaatsen (1 vaas beschadigd) 25x32cm. Cond.: R-G
Zestien Wedgewood borden of Etruria omstreeks 1950(minimale chip mogelijk) 26,5cm ø CondG
Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met decor van vogel in landschap (randschade) ø33cm. Cond.: R
Twee Japanse satsuma vazen met decor van goud, figuren en landschappen ca. 1900 in goede staat 32xø17cm.
Drie antieke Chinees porseleinen kommen: 2x 18e-19e eeuw met blauw decor (gesigneerd) (1x gelijmd en 1x haarlijnen) en 1x Familie Roze met figuren in landschap 18e eeuw (randschade) ø14,5cm. Cond.: R
Composiet meisjesbuste 2e helft 20e eeuw(lakschade achterhoofd) 26cm
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden allen met floraal en paradijsvogel decor 22øcm Cond:G
Vier porseleinen figuren 20e eeuw: 1x twee vogels ca. 1930, gemerkt Brazil en 3x figuren 14-21cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen 6-hoekige dekselpotten met goud en floraal decor (2 chips van deksels) 18,5cm Cond: R\G
Vier diverse oude/antieke Hollandse borden: 1x Soc. Ceramique "Herrijzen Nederland", 1x Soc. Ceramique "Oranjehuis Koningskind", 1x schaal Oud Delft "Amor" (chip) en 1x 18e eeuws Delfts bord (beschadi...
Vier 17e en 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen, gemerkt en met florale decors (allen lichte randschade, en twee haarlijnen) 6,5x14,5 ø cm Cond:R
Twee 19e eeuwse goudsteen kastkommen in goede staat 9x15,5cm
Oud Duits porseleinen servies Bavaria etc. met sneeuw klokjes decor, 35 delen 7-28cm Cond:R/G
Vier delen 19e eeuws imari porselein: 1x mooie vaas met floraal- en gouddecor (goed), 1x schaal, gesigneerd en decor van goud, symbolen en flora (goed), 2x geschulpte schotels (1x beschadigd) 15-25cm....
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors (1 vaas beschadigd) 18,5x7,5 cond:G
Oude antieke Chinese keramieken figuur met craquele glazen voorstellende een man met tuingereedschap 20e eeuw 34,5cm
Drie delen oud/antiek aardewerk: 1x grote KPM porseleinen dekselterrine, wit ca. 1900, 1x hoge vaas Hutschenreuther Selb (porselein), 1x keramieken siervaas, geglazuurd met floraal decor (West Germany...
vijf oude porseleinen figuren, drie rookverdrijvers, porseleinen figuur met groentemanden (lichte beschadigingen) 14-22cm CondR/G
Vier grote Imari porseleinen borden 2e helft 20e eeuw, in goede staat 32øcm
Drie oude Chinese figuren 20e eeuw: 1x cloissone geisha met kunststof hoofd en hand ( 1 hand mist) en 1x Italiaanse Fayence Chinese figuren 31-37cm. Cond.: R-G
Drie antieke Jugendstil tegels met vogel decor omstreeks 1900(ophanggaatjes geboord) 15x15cm Cond:R
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen vazen o.a: 1x kleinere kraagvaas (haarscheur), 1x kleine vaas(fijn decor, restauratie), 1x grotere vaas (goed) en 1x kleine vaas ca. 1800 16-18cm. Cond.: R-G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte rand: 1x set met floraal gouddecor en bloemvaas decor (1x randschade) en 1x bord met floraal decor (lotusbloem) 15,5-21cm. Cond.: R-G
Twee Duits porseleinen figuren ca. 1900: 1x Bisquit porseleinen dame, gemerkt J.M. 438 P. (stukje vingertoppen weg) en 1x porseleinen groep ca. 1900 (arm weg) nr. 1334 1, 29-30cm. Cond.: R-M