Twaalf antieke wandtegels waarbij een maal 4 pas, floraal hoofdzakelijk 19e eeuw (beschadigingen) 13x13cm Cond:R
Twee delen oud bisquit porselein 209e eeuw: 1x schenkkan Portmeirion porcelain England, 1x dekseldoos met slapende putti (ongemerkt), teentjes af, 11-12cm. Cond.: R-G
Twee maal antiek Villeroy en Boch, een cachepot en een zeshoekige vaas. Cond:G
Duitse Thuringen porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een meisje en jongen met bloemen (sommige bloemen beschadigd) 12x11x6cm. Cond.: R
Drie delen antiek Hollands aarderwerk, een Gouda plateel karaf decor Calana(randschade) en twee societe ceramiquen vazen omstreeks 1900 met bomschuiten en molendecor 19x28cm Cond:R/G
Zes 19e eeuwse Imari porseleinen borden met goud en\of floraal decor en geschulpte omranding. 14-20,5cm Cond:G
Chinees porselein 17e/18e eeuw Kang Xy bord gesigneerd met blauw en floraal decor (1 oude haarscheur 3cm en chip) 4xø21,5 Cond:R/G
Drie delen oud makkums aarderwerk, sierbord en roomstel met chinees decor omstreeks 1900 10-24cm Cond:G
Twee 18e eeuwse Delfts keramieken borden met floraal decor, gelijkmatige randschades ø25,5cm. Cond.: R