Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Dekselpotten
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Fayence dekselpotten met floraal en bamboe decor(gemerkt) 1deksel gelijmd. Cond:R-G

5 Delen keramiek
Resultaat: 35 EUR

Vijf delen Duits keramiek 50-er / 60-er jaren: 1x Goebel negeroïde vrouw met bruin/rood/goud decor, 2x damesportret ( nr. 3682 en 3675 A.K. Grassau), 1x plaquette met twee maskers, gesigneerd Ruscha h...

4-Pas + 8 tegels
Resultaat: 35 EUR

Twaalf antieke wandtegels waarbij een maal 4 pas, floraal hoofdzakelijk 19e eeuw (beschadigingen) 13x13cm Cond:R

2 Delen porselein
Resultaat: 35 EUR

Twee delen oud bisquit porselein 209e eeuw: 1x schenkkan Portmeirion porcelain England, 1x dekseldoos met slapende putti (ongemerkt), teentjes af, 11-12cm. Cond.: R-G

2 Delen Boch
Resultaat: 35 EUR

Twee maal antiek Villeroy en Boch, een cachepot en een zeshoekige vaas. Cond:G

Thuringen porseleinen figuur
Resultaat: 35 EUR

Duitse Thuringen porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een meisje en jongen met bloemen (sommige bloemen beschadigd) 12x11x6cm. Cond.: R

Servies
Resultaat: 35 EUR

Oud Duits porseleinen servies Heinrich Selb bavaria met decor van landschap en figuren: 10x ontbijtborden, 10x soepborden, 11x grote borden, 2x sauskom, 2x dekselschalen, 1x dekselschaal (zonder dekse...

3 Vazen
Resultaat: 35 EUR

Drie delen antiek Hollands aarderwerk, een Gouda plateel karaf decor Calana(randschade) en twee societe ceramiquen vazen omstreeks 1900 met bomschuiten en molendecor 19x28cm Cond:R/G

Rosenthal vaas
Resultaat: 35 EUR

Oude Duitse Rosenthal vaas, Kunstabteilung Selb, blauw met wit opengewerkt floraal decor met bessen ca. 1970, 29xø20cm. Cond.: G

Vaas, Josef Steidl
Resultaat: 35 EUR

Majolica vaas ca. 1900 met koperen parelrand, gesigneerd Josef Steidl met decor van flora en vlinders. Genummerd 210 in goede staat 11,5xø12cm.

Fayence bierpul
Resultaat: 35 EUR

Duitse Fayence 18e-19e eeuwse bierpul met tinnen deksel en blauw floraal decor. Bovenrand lichte randschades en duimrust gesoldeerd, 17xø10cm. Cond.: R

2 Delen zilver-overlay
Resultaat: 35 EUR

Twee delen zilver-overlay: 1x glazen vaas met floraal decor overlay en 1x porseleinen vaas Bohemia patent met floraal decor en zilver-overlay 19-23cm.

6 Imari borden
Resultaat: 35 EUR

Zes 19e eeuwse Imari porseleinen borden met goud en\of floraal decor en geschulpte omranding. 14-20,5cm Cond:G

10 kop en 11 schotel
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 21 delen 19e eeuws Chinees porseleinen kop & schotels (10 complete sets en 1 losse schotel) ca. 1880, gesigneerd. Decor met rood-gouden keizerlijke voorstellingen. 1 Kopje gebarsten en 1 ch...

3 Herdenkingsborden
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke Hollandse herdenkingsborden, 1 Wilhelmina 1848-1938 (societe ceramique) 1 Delfts porseleinen fles 1913 en 1 porseleinen fles 1813-1913 de ketenen verbroken. 21-25cm

2 Jugendstil tegels
Resultaat: 30 EUR

Twee Westraven Utrecht Jugendstil keramieken plaquettes met kleurrijke vogel-voorstellingen ca. 1900 (chips achterkant) 15x10x1cm. Cond.: R

Grote vaas
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren (stuk bovenrand gelijmd) 55cm Cond;R

2 Imari schotels
Resultaat: 30 EUR

Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen schotels met florale decors en geschulpte omranding ø31,5cm. Cond.: G

2 Imari schotels (1 set)
Resultaat: 30 EUR

Set van 2 grote 19e eeuwse imari porseleinen borden met geschulpte omranding en decor van bloemvaas (1x goed en 1x met oude haarlijn) ø34cm. Cond.: R-G

Porseleinen vaas
Resultaat: 30 EUR

Antieke Japanse keramieken vaas met houten console ca. 1900 (gesigneerd) met decor van figuren in tuin (4-hoekig)32x13x13cm. Cond.: G

Porseleinen vaas
Resultaat: 30 EUR

Japanse keramieken 19e eeuwse ballustervormige vaas met goudecor en figurendecor. Gesigneerd en van mooie kwaliteit 32x20x14cm. Cond.: G

Kang Xi bord
Resultaat: 30 EUR

Chinees porselein 17e/18e eeuw Kang Xy bord gesigneerd met blauw en floraal decor (1 oude haarscheur 3cm en chip) 4xø21,5 Cond:R/G

Makkums bord en roomstel
Resultaat: 30 EUR

Drie delen oud makkums aarderwerk, sierbord en roomstel met chinees decor omstreeks 1900 10-24cm Cond:G

2 Delftse borden, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Twee 18e eeuwse Delfts keramieken borden met floraal decor, gelijkmatige randschades ø25,5cm. Cond.: R