Twee antieke polychrome Delftse fayence tabakspotten. Porto Rico. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen K.P.M. parfumfles met letter P + K.P.M. merkteken. Circa 1800. Duitsland. Eén chip onderrand. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Lot met Duits porselein. Bestaande uit: Mosterdpot met zilveren deksel, Bow Duesburg, 18e eeuw. En vier borden van K. Schumann Berlin, handbeschilderd, floraal decor, circa 1900. Afmeting: 10 - 19,5 c...
Lot divers porselein. 20e Eeuw. Onder andere; Bavaria + Frankrijk et cetera. Floraal/goud decor. Afmeting: 11 - 32 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse bisquit Napels porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. 1x Vrouw met kind, Flavina Vero Porcellane. 1x Geitenhoeder. Afmeting: H 28 - 34 cm. In goede staat.
Vijf antiek Hollandse keramieken kastkommen Maastricht, Petrus Regout. Afmeting: Ø 15 - 17 cm. 2x Haarlijn. In goede staat.
Zes 19e eeuwse polychrome steengoed wandborden met spreuken. Afmeting: Ø 22 - 31 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence vaas met riviergezicht decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Twee antieke majolica bloempotten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x Ø 23 cm. / 29 x 32 x 16 cm. In goede staat.
Lot met drie antiek bisquit porseleinen vazen met figuren. Circa 1900. Eén vaas mist stukje bloemrank, rest goed. Afmeting: 20 - 29 cm.
Twee grote antieke Hollandse fayence wandschotels. Delfts + Makkum. 1x Delfts, circa 1880, laatste avondmaal, neo renaissance. 1x Makkum Tichelaar, circa 1880, figuren in interieur, randglazuurschade....
Twee Duitse Meissen porseleinen schalen met Streublümchen decor en goudrand. Knauf tijd. Circa 1900. Kleine schaal heeft chip. Afmeting: Ø 21 - 22,6 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek neogotisch tegeltableau met Maria, in eikenhouten lijst. Circa 1900. Afmeting: 90 x 45 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands 6-pas fayence tegeltableau met skûtsje zeilboot. Chips omranding. Afmeting: 39 x 26 cm. In goede staat.
Lot met twintig antieke tegels. Diverse voorstellingen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met ruiter tegels. Aantal: 8 stuks. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met antiek polychrome tulpen tegels. Circa 1900. Aantal: 8 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met landschap tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Onder andere; grote schaal stadt Meissen. 1x Schotel Stadt Meissen. 1x Schotel Meissen. 1x Gemerkt H. Afmeting: 11 - 44 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen spiegel met opgewerkte rozen en putti. Circa 1900. Chips aan bloemen. Sitzendorf gemerkt. Afmeting: 41 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Royal Copenhagen porseleinen figuur. 20e Eeuw. Boek lezen. Afmeting: 17 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek porselein. 1x Dresden fruitschaal, floraal/goud decor, tweede helft 20e eeuw. 1x Porseleinen tazza met verguld brons, Frankrijk, circa 1890, haarlijn. Afmeting: 17 - 28 cm. In re...
Drie antieke apothekerspotten van porselein met goudrand. Circa 1900. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee delen antiek porselein. Duitsland. 1x Lampenvoet met figuur, goed. 1x Jager met jachthoorn en honden van Volkstedt-Ruddstadt, beschadigd. Afmeting: 27 - 30 cm. In redelijk/goede staat.