Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Engelse klaptafel, 1860
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten Engelse klaptafel met aan één zijde één lade. Tafel heeft gedraaide poten. Circa 1860. Afmeting: 75 x 102 x 56 cm. Uitgeklapt: 105 cm. breed. In goede staat.

Eiken wandtafel
Startprijs 80 EUR

Antiek 18e eeuws eikenhouten wandtafel met lade. Poten zijn houtgepind. Tafel heeft mooie patina. Afmeting: 76 x 92 x 45 cm. In goede staat.

Empire commode, 1800
Startprijs 90 EUR

Hollandse eikenhouten empire vier-laden commode met volle zuilen en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 87 x 85 x 46 cm. In goede staat.

Mahonie penantkast
Startprijs 70 EUR

Hollandse mahoniehouten Willem III penantkast. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 100 x 93 x 41 cm. In redelijke staat.

Bijzettafel Ø 32 cm.
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws Franse planten/bijzettafel. Met messing vergulde omranding en appliques, voorzien van een marmeren blad. Afmeting: H 82 x Ø 32 cm.

Antiek eiken kist
Startprijs 100 EUR

Kleine antiek eikenhouten kist met toog-panelen, slot + sleutel. Houtgepind. Afmeting: 70 x 86 x 54 cm. In goede staat.

Armleunstoel (mahonie)
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met band-intarsia. Afmeting: 90 x 59 x 58 cm. In goede staat.

Mahonie tiltop tafel (opklapbaar)
Startprijs 60 EUR

Antiek Engelse mahoniehouten tiltop bijzettafel met driespant poot. Afmeting: 71 x 42 x 58 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek eiken kastje, 1900
Startprijs 150 EUR

Antiek, gerestaureerd eiken één-deurs kastje. Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 79 x 61 x 44 cm. In goede staat.

Kist met ijzeren beslag
Startprijs 100 EUR

Oude kist met smeedijzeren banden en slootwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x 57 x 63 cm. In goede staat.

Ottomaanse kist
Startprijs 120 EUR

19e Eeuws Ottomaanse dekenkist van teakhout. Geheel met koper beslagen deksel + drie lades. Afmeting: 130 x 55 x 56 cm. In goede staat.

Mahonie biedermeier kast
Startprijs 375 EUR

Gerestaureerde Hollandse mahoniehouten biedermeier twee-deurskast. Circa 1850. Met bovenlade, schappen en lades achter de deuren. Afmeting: 152 x 125 x 53 cm. In goede staat.

Graanbak met deksel
Startprijs 100 EUR

Antiek eikenhouten graanbak met deksel. Circa 1800. Ideaal om als tafel te gebruiken of wandtafel. Blad is afneembaar en heeft groot binnenvak. Afmeting: 122 x 66 x 80 cm. In goede staat.

Franse vitrine, 1880
Startprijs 400 EUR

Antieke Franse één-deurs vitrine van mahoniehout, met gebogen front en glas, vergulde messing versieringen en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 142 x 70 x 34 cm. In goede staat.

Beschilderde hoekkast
Startprijs 400 EUR

18e - 19e Eeuws handbeschilderde hoekkast met etagiere en gebogen front. Figuren voorstelling. Afmeting: 210 x 74 x 45 cm. In goede staat.

Engelse partnerdesk
Startprijs 100 EUR

Engelse mahoniehouten partnerdesk met bandintarsia, lederen blad (mist gedeelte), diverse lades en deco-lades welke dienen als deurtje. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 153 x 93 x 75 cm. ...

Hollandse theetafel
Startprijs 70 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollandse theetafel van notenhout, met origineel beslag. Afmeting: 74 x 79 x 50 cm. In goede staat.

Soester spiegel, 67 x 40 cm.
Startprijs 60 EUR

Antieke mahoniehouten Soester spiegel met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 67 x B 40 cm. In goede staat.

Antieke naaitafel, 1840
Startprijs 250 EUR

Antieke Hollandse cuba mahoniehouten naaitafel met wolhouder. Circa 1840. Afmeting: 74 x 51 x 37 cm. In goede staat.

Vitrinekast (gebogen glas)
Startprijs 550 EUR

Franse, 1-deurs vitrinekast met gebogen glas, blad van marmer en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 43 x 39 cm. In goede staat.

Salontafel/bronzen figuren
Startprijs 180 EUR

Italiaanse empire-stijl salontafel met onyx en metalen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 73 cm. In goede staat.

Spiegel, H 83 x B 59 cm.
Startprijs 25 EUR

Antiek Engelse spiegel van eikenhout. Ovaal. Met facet geslepen spiegelglas. Circa 1900. Afmeting: H 83 x B 59 cm. In goede staat.

Spiegel, H 90 x B 70 cm.
Startprijs 25 EUR

Antiek vergulde spiegel met gewoon spiegelglas (niet facet geslepen). Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.

Wandtafel met leeuwenkoppen
Startprijs 500 EUR

Grote 19e eeuwse notenhouten wandconsole tafel met leeuwenkoppen en klauwpoten. Afmeting: 88 x 160 x 60 cm. In goede staat.