Antieke Franse notenhouten bijzettafel met bronzen beslag, lade en marmeren blad. Blad gescheurd. Circa 1920. Afmeting: 76 x 55 x 42 cm. In redelijke staat.
Antieke Oosterse houten wandkast met vier lades en twee deuren. Afmeting: 158 x 29 x 23 cm. In goede staat.
Eikenhouten Amsterdamse School-stijl Art Deco wandkastje. Circa 1920. Afmeting: 44 x 100 x 22 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. Circa 1840. Afmeting: 90 x 57 x 57 cm. In goede staat.
Kleine vroeg 19e eeuwse bijzettafel met florale intarsia. Circa 1830 - 1840. Afmeting: 46 x 45 cm. In goede staat.
Jugendstil kerfsnede kapstok met messing haken. Circa 1915. Afmeting: 30 x 112 x 23 cm. In goede staat.
Mahoniehouten rolluikkastje met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 58 x 35 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten hangvitrinekast. Afmeting: 58 x 65 x 20 cm. In goede staat.
Engelse 18e eeuwse eikenhouten kist met lades en klapbaar front met hout vergrendeling. Afmeting: 85 x 110 x 51 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse mahoniehouten traporgel. Estey Orgam Co. Brattleboro UT. USA. Circa 1915. Afmeting: 125 x 117 x 60 cm. In goede staat.
Eikenhouten staande pathefoon. Circa 1920. Afmeting: 120 x 50 x 45 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten Barok-stijl hangvitrinekastje + divers antiek porselein, onder andere: Duits, Chinees, leuk miniatuur inktstel. Circa 1930. Afmeting: 66 x 67 x 14 cm / 3 - 7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel. Afmeting: 110 x 60 x 63 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten met vurenhouten schaar-opklapstoel. Circa 1900. Afmeting: 70 x 68 x 35 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten hangvitrinekastje met geslepen glas en messing beslag. Circa 1920. Afmeting: 60 x 110 x 30 cm. In goede staat.
Eikenhouten biervat bar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 41 cm ø. In goede staat.
Antieke ovale mahoniehouten spiegel. Circa 1900. Afmeting: 85 x 60 cm. In goede staat.
Twee antieke stoelen. Bestaande uit: Bidstoel + stoel met snijwerk en biezen zitting. Afmeting: 90 x 50 x 46 cm / 110 x 60 x 51 cm. In goede staat.
Mahoniehouten etagere hoekkastje met lade. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 56 x 42 cm. In goede staat.
Wortelnoten Barok-stijl twee-laden commode met bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 75 x 40 cm. In goede staat.
Kleine Engelse regency-stijl mahoniehouten naaitafel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 30 x 38 cm. In goede staat.
Italiaanse-stijl notenhouten kist met klep naar voren. 20e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: 63 x 53 x 132 cm. In goede staat.
Mahoniehouten halve-maan tafel. Circa 1920. Engeland. Afmeting: 74 x 75 x 37 cm. In goede staat.
Antieke vurenhouten plantentafel. Circa 1920. Afmeting: 81 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke mahoniehouten stoelen met leren bekleding. Afmeting: 98 x 41 x 45 cm. In goede staat.
Antiek hangkastje van eikenhout met messing beslag. Circa 1920. Afmeting: 46 x 67 x 22 cm. In goede staat.
Antiek vurenhouten hangkastje met messing beslag. Aangeboden door muziekkorps der v.m. Schutterij Enschede 1893 - 1933. Afmeting: 38 x 67 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse eiken bretterstoel. Neo Renaissance. Afmeting: 96 x 45 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel. Afmeting: 62 x 50 x 26 cm. In goede staat.
Zes-kantige wortelnoten wijntafel. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Oude facet geslepen spiegel met in de omranding zes kleinere spiegels met facet. Geheel omrand met goudkleurige lijst. Eind 20e eeuw. Afmeting: 101 x 81 cm. In goede staat.
Twee maal gestoffeerde voetenbanken. Eén maal mahonie, circa 1900. Eén maal tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 - 72 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wandspiegel met hoedenhouders. Afmeting: 27 x 34 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kleine Engelse mahoniehouten toiletspiegel met lades. Afmeting: 57 x 44 x 22 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil hoekstoeltje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 47 x 44 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken tafelspiegel. Circa 1900. Afmeting: 79 x 50 x 20 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollandse rococo Louis Seize kabinet ca. 1700. Bloem mahonie gebombeerd met fijn snijwerk, origineel beslag, klauwpoten, guirlandes en medaillons. In zeer goede originele staat 250x190x75cm.
Groot Italiaans 60-er jaren dressoir van Osvaldo Borsani, For Tecno. Met kersen fineer in visgraat motief en glazen bovenblad. Afmeting: 98 x 46 x 273 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Frans Boulle kunstkabinet belijmd met diverse houtsoorten. Bronzen beslag en florale intarsia (latere aanpassingen). Binnenwerk geëboniseerd in Renaissance-stijl met Sevres porselei...
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.
Prachtige wortelnoten Hollandse Louis Quinze orgelgebogen kabinet met origineel beslag. Circa 1750. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 185 x 64 x 240 cm. In...
Hollandse mahoniehouten Barok vitrinekast met mooi bronzen beslag en klauwpoten. Porseleinkast. Circa 1780. Afmeting: 180 x 228 x 55 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten rolsecretaire. Circa 1820. In goede gerestaureerde staat en met schellak politoer. Afmeting: 164 x 100 x 62 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok, Louis Quinze vitrine opzetkast (porseleinkast) met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Originele Engelse eiken kast. Zeldzaam. 18e Eeuw. Met panelen in deuren en onderstuk en drie lades. Afmeting: 193 x 181 x 53 cm (hxbxd). In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize schrijfsecretaire met glas-opstand, messing lijsten en kapitellen. Circa 1780. Mooi binnenleven achter cilinder. Afmeting: 245 x 130 x 66 cm. In goede/redelijke sta...
Grote oude Italiaanse gebombeerde dubbelgebogen notenhouten commode met bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 134 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten Dresdner Barok vitrine opzetkast met gebogen ondercommode en compleet verguld bronzen beslag. Afmeting: 224 x 110 x 53 cm. In goede staat.