Antieke Spaanse salontafel met taps toelopende poten, met lade. Afmeting: 172 x 76 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten handwerktafel met lade en opbergvakken. Circa 1880. Afmeting: 75 x 85 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Willem III naaitafel met gecontourneerd blad en gebogen laden. Circa 1860. Afmeting: 78 x 60 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische houtgestoken kist op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 57 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten 4-laden commode met gecontourneerd blad en origineel messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 81 x 85 x 50 cm. In goede staat.
Hoge 19e eeuwse Franse notenhouten piedestal met marmeren blad en bronzen versieringen. Afmeting: 119 x 37 cm ø. In goede staat.
Antiek eikenhouten schrijfbureau met lades achter deur. Circa 1920. Lichte fineerschades. Afmeting: 72 x 80 x 145 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse naaitafel met intarsia, diverse houtsoorten. Etages en messing omrandingen. Afmeting: 85 x 32 x 42 cm. In goede staat.
Antiek Duits Schwarzwald kastje op schaarpoten met snijwerk, strijkinstrument etc. Circa 1880. Afmeting: 81 x 55 x 38 cm. In goede staat.
Drie laden commode. Circa 1900. Noten op zachthout gefineerd. Gerestaureerd. Afmeting: 101 x 77 x 52 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Antieke eikenhouten gestoken vossekoptafel ca 1870 ,et 4 vossenkoppen verwerkt in de poot met een klauw. cond.G 62xø102
Duitse wortelnoten Louis Philippe salontafel. Circa 1870. Afmeting: 62 x 130 x 86 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Louis Philippe wortelnoten tafel met onderling verbonden poten. Circa 1870. Afmeting: 63 x 57 x 93 cm. In goede staat.
Lederen armleunstoel (bureaustoel) met getorste poten en leuning met leeuwenkopjes. 1880. Afmeting: H 105 cm. In goede staat.
Zes antieke Hollandse iepenhouten stoelen met biezen zittingen. Afmeting: 103 x 38 x 44 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast . Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 114 x 53 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten ovale eettafel met snijwerk en kolompoot. Afmeting: 75 x 130 x 98 cm. In goede staat.
Vier antieke Engelse mahoniehouten stoelen met snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 91 x 50 x 55 cm. In goede staat.
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl. Binnenkant rood lakwerk en verguld snijwerk. Afmeting: 136 x 77 x 45 cm. In goede staat.
Leuke Hollandse mahoniehouten meidenkast. Circa 1860. Scheuren in zijkanten. Afmeting: 168 x 115 x 46 cm. In matige staat.
Mahoniehouten Louis Philippe wandtafel met lade en etage. Circa 1860. Afmeting: 76 x 68 x 40 cm. In goede staat.
Oude Indonesische houtgestoken olifantentafel met been slagtanden. Blad ook houtgestoken met olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 76 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Afmeting: 80 x 80 x 44 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kinder-bakkersstoel met oren. Afmeting: 65 x 40 x 45 cm. In goede staat.