Engelse eikenhouten 'Chest on Chest' met origineel bronzen beslag. 18e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 157 x 103 x 52 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke notenhout gestoken spiegel. 19e Eeuw, met roccaille, ranken met bloemen. Afmeting: 130 x 114 x 10 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten barok commode, orgel gebogen, met vier laden (oudere restauratie), 18e eeuw. Afmeting: 78 x 86 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse , Hollandse wortelnoten barok gebogen secretaire met klauwpoten en met prachtige wortelnoten binnenleven en kelder, ca. 1850. Afmeting: 100 x 110 x 57 cm. In goede staat.
Grote Hollandse koloniale teakhouten Renaissance-stijl kussenkast met drie volle zuilen en vijf grote bolpoten (uitneembaar). Circa 1920. Afmeting: 95 x 208 x 210 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuws wortelnoten Barok Louis Quinze commode. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 77 x 100 x 52 cm. In zéér goede staat.
Zeldzame Oosterse houtgestoken siertafel met draak, Foo-hond, grote vogel, koppen etc. . Octagonaal bewerkt blad met ranken decor. 20e Eeuw. (China of Indonesië). Afmeting: 81 x 66 x 64 cm. In goede s...
Zeldzame Oosterse houtgestoken opengewerkte stoel met draken, figuren, wolken, ranken, koppen etc.. (China of Indonesië).
Drie antieke Franse Art Nouveau bijzettafels/ miniset met florale intarsia. Circa 1910. Afmeting: 73 x 39 x 57 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Duitse één-deurs broodspinde. Circa 1800. Afmeting: 186 x 126 x 53 cm. In goede staat.
Kleine Duitse eikenhouten twee-deurs barokkast met twee lades. (sloten vernieuwd) Circa 1780. Afmeting: 180 x 170 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinetkast met driekwart zuilen, messing capitellen en origineel beslag. Circa 1780. (Makkelijk te restaureren). Afmeting: 210 x 175 x 57 cm. In redelijk/goede staa...
Hollandse tafel met dik notenhout fineer en drie lades, 18e eeuw. Afmeting 72x75x50 cm. Lichte fineerschade verder in goede staat.
Antieke Oosterse houtgepinde tropisch houten burgermeesterstoel. Stoel is voorzien van houtsnijwerk en onderling verbonden poten, en met leder bekleed. Afmeting: 82 x 54 x 46 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize halve maantafel met lade en koper beslagen hekwerk. 18e Eeuw. Afmeting: 82 x 40 x 73 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke mahoniehouten kantelspiegel met houtgestoken sierwerk en lades onder de liggende leeuwen. Ca. 1800. Verguld bronzen ornamenten.. Afmeting 172x101x38 cm. In goede originele staat
Duitse eiken houtgestoken poortjesbank, renaissance stijl, met ranken, druiven, intarsia etc. . Vroeg 18e eeuw. Afmeting; 130 x 155 x 56 cm. In goede staat.
,Zuid-Duitse barok commode. 18e eeuw. Noten met wortelnoten fineer op vurenhouten corpus, met bandintarsia en hart ingelegd in blad. (één slot mist), Lichte fineerschades. Afmeting . 86x62x110 cm. In ...
Vergulde houtgestoken Louis Seize-stijl spiegel met antiek spiegelglas. Lijst waarschijnlijk 20e eeuw. Spiegelglas en achterwand 18e eeuw. Afmeting: 120 x 63 cm. In zeer goede staat.
Grote bouille stijl piedestal met marmeren blad, 21e eeuw. Afmeting: 117 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten open bonheur met marmeren blad en snijwerk. (compleet met sleutels). Circa 1870. Afmeting: 160 x 67 x 195 cm. In goede staat.
Franse Napoleon III bouille tafel met vergulde bronzen ornamenten en grote lade. 19e Eeuw. Afmeting 71x116x71 cm. Lichte beschadigingen op het blad, verder in goede staat.
Mooie Duitse eikenhouten met noten dekenkist. Circa 1780. Louis Seize, met ster-intarsia en guirlandes. Origineel met slot en sleutel. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 70 x 163 x 52 cm. In goed...
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit schrijfbureau met zes lades. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 76 x 113 x 65 cm. In zeer goede staat.