Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Spiegel
Resultaat: 110 EUR

Grote vergulde Italiaanse stijl-spiegel. Circa 1980. Afmeting: 180 x 70 cm. In goede staat.

Spiegel met opengewerkte lijst.
Resultaat: 80 EUR

Grote goudkleurige Italiaanse-stijl spiegel met opengewerkte houten lijst. Circa 1980. Afmeting: 151 x 80 cm. In goede staat.

4-Laden commode
Startprijs 400 EUR

Mahoniehouten Louis Quinze vier-laden commode met bronzen beslag. 18e-19e eeuw (één slot mist). Recentelijk professioneel gerestaureerd . Afm. 80x88x55 cm. In zeer goede staat

Bureaustoel, eiken.
Resultaat: 120 EUR

Eikenhouten bureaustoel met bruin leder. Circa 1920. Afmeting: 81 x 53 x 60 cm. In goede staat.

Eikenhouten kabinet
Resultaat: 350 EUR

Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. Afmeting 240x185x56cm.In goede staat

Stoeltje (Mechels) 2x
Startprijs 160 EUR

Twee antieke eikenhouten Mechelse stoelen met snijwerk en nieuwe stoffering (leeuwenkoppen). Circa: 1880. Stoel is twee keer gerestaureerd. Afmeting: 96 x 44 x 45 cm. In goede staat.

Lederen fauteuil (Barok)
Resultaat: 60 EUR

Bruin lederen barok-stijl fauteuille met koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 112 x 77 x 84 cm. In goede staat.

Hoekkast/mahonie, (Engels)
Resultaat: 120 EUR

Engelse mahoniehouten hoek-vitrine kast. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel met twee deurtjes. Afmeting: 185 x 65 x 33 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse hoekkast
Startprijs 100 EUR

Engelse mahoniehouten hoek-vitrine kast. 19e Eeuw. Afmeting: 115 x 74 x 42 cm. In goede staat.

Bed, Empire.
Resultaat: 150 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire bed, circa 1830. Afmeting: 96 x 110 x 200 cm. In goede staat.

Eiken buffetkast
Startprijs 100 EUR

Antieke eikenhouten buffetkast met etagiere en getorste zuilen. Circa: 1900. Afmeting: 178 x 150 x 50 cm. In goede staat.

Naaitafeltje
Startprijs 350 EUR

Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870, met mooi intarsia binnenleven met deksels en vakverdeling, Recentelelijk professioneel gepolitoerd en gerestaureerd, Afmeting 80x47...

Commode met inlegwerk en marmeren blad
Resultaat: 450 EUR

Franse stijl commode met marmeren blad en bronzen beslag. Met diverse houtsoorten belijmd en inlegwerk . 20e eeuw. Afmeting. 81x48x95. In goede staat.

Mahonie bijzettafel, Empire.
Resultaat: 60 EUR

Vroeg mahoniehouten empire bijzettafel, vroeg 19e eeuw. Afmeting: 46 x 34 x 44 cm. In goede staat.

Archiefkastje (eiken)
Resultaat: 120 EUR

Antiek Engels eikenhouten archiefkastje met jalouzie deurtje. Circa: 1900. Afmeting: 95 x 54 x 54 cm. In goede staat.

Tafeltje met klep (Jugendstil)
Resultaat: 30 EUR

Jugendstil eikenhouten bijzettafel met klepdeksel, circa 1915. Afmeting: 70 x 50 x 37 cm. In goede staat.

Ladenkastje
Resultaat: 190 EUR

Antiek Hollands eikenhouten orgel gebogen vijf-laden commode met bronzen beslag. Circa: 1900. Afmeting: 86 x 65 x 35 cm. In goede staat.

Theetafel, Willem III
Resultaat: 130 EUR

Antieke Hollandse Willem III theetafel op wielen met wortelnoten blad, met uitschuifbare bladen. Circa 1870. Afmeting: 69 x 77 x 57 cm. In goede staat.

Haardscherm.
Resultaat: 80 EUR

Antiek Hollands 19e eeuws mahoniehouten haardscherm met snijwerk en gobelin. Afmeting: 110 x 75 x 56 cm. In goede staat.

Wandvitrine, wortelnoten
Resultaat: 35 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl wandvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 67 x 20 cm. In goede staat.

Vitrinekastje, wortelnoten
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Hollandse wortelnoten Barok-stijl hang-vitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 87 x 23 cm. In goede staat.

Eiken haardscherm met snijwerk
Startprijs 350 EUR

Groot 19e eeuws eikenhouten gestoken haardscherm in barokstijl met gobelin. Afmeting. 130x90x15. In goede staat.

Naaitafeltje
Startprijs 80 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire naaitafel met wolhouder en vakverdeling. (Fineer schade aan blad). Afmeting: 72 x 50 x 39 cm. In redelijke staat.

Armleunfauteuil, leder.
Resultaat: 50 EUR

Oude mahoniehouten lederen armleun fauteuil met koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 75 x 90 cm. In goede staat.