Eikenhouten louis Seize stijl halve maantafel met jaloesiedeurtjes, omstreeks 1930, in goede staat 68x30x68cm.
Antieke eikenhouten Mechelse bureaustoel met leeuwenkoppen, omstreeks 1900, velours iets versleten, 85x63x61cm. Cond;G
Oude houtgestoken armleunstoel staande op leeuwenpoten, omstreeks 1930, kopergenageld, 112x75x66cm. Cond:G
Oude Chinese houtgestoken plantentafel met marmeren blad, floraal decor, blad gescheurd, 20e eeuw Cond:R 48x31x31cm.
Antieke Duitse berkenhouten eettafel omstreeks 1870, Louis Philippe in goede staat, 80x118x82cm.
Duitse beschilderde Biedermeier grenenhouten dekenkist omstreeks 1810, met groot slot 72x110x60cm. Cond;R
Twee antieke mahoniehouten armleunstoelen omstreeks 1920 met vlechtwerk zittingen in goede staat 80x50x56cm. Cond:G
Duitse antieke eikenhouten jugendstil naaitafel omstreeks 1900, in goede staat 78x45x60cm.
Antieke eikenhouten kinderbureau omstreeks 1920 met 4 lades en voetrust, in goede staat 70x80x45cm. Cond:G
Mahoniehouten sidetable met lades, Louis seize stijl stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 76x121x33cm. Cond;G
Eikenhouten armleunzetel met mooie florale stoffering en leeuwenkoppen. Omstreeks 1880 140x72x84cm. Cond:G
Art Deco eikenhouten theetafel met ijzeren onderstel, omstreeks 1920, 70x70x45cm. Cond:G
Twee wortelnoten bijzettafels met etage en vlechtwerk, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 56x56x64cm.
Mahonie kapspiegeltje, in diverse standen te draaien, ook naar links en rechts. omstreeks 1870. 68x49x30cm. Cond;G
Bijzettafel met schaakspel geintarseerd op het blad, en speelstukken en muziekdoos, speeldoos speelt wanneer deksel op getild wordt, moet worden afgesteld 44x37x28cm. Cond:G
Goud kleurige spiegel met facetgeslepen spiegelglas, 2e helft 20e eeuw 107x75cm. Cond:G
Engelse antieke mahoniehouten kapspiegel omstreeks 1870, met twee houders en deksels, in goede staat 66x53x21cm. Cond:G
Twee notenhouten wijntafels met floraal intarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 59x54øcm. Cond:G
Decoratieve witte schouw met electrische kachel, model Adam, in goede staat 96x110x34cm.
Zuid Duitse notenhouten was commode omstreeks 1870 Weens model met klep, deurtje en lade. In goede staat 95x75x44cm.
Hollandse wortelnoten hangvitrinekast in barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 86x85x24cm. Cond:G
Italiaanse Barokstijl fauteil met velours stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat 100x50x60cm.
Antieke eikenhouten nachtkastje met marmeren blad omstreeks 1920 in goede staat 140x42x37cm.
Mahoniehouten bijzettafel met intarsia en muziekdoos, speelt wanneer het blad omhoog gaat, omstreeks 1970, 55x51x38cm. Cond:G
Mahoniehouten halvemaantafel met jaloeziedeurtjes, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 69x67x35cm. Cond:G
Negentiende eeuwse notenhouten ovale tafel met 3 spantpoot en gechulpte ondertafelrand, in goede staat 77x89x69cm.
Oude eikenhouten tijdschrift houder omstreeks 1930-1950, in goede staat 59x46x23cm.
Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine omstreeks 1930 66x75x20cm. Cond:G
Antieke Engelse eikenhouten gestoken paraplubak met zinken lekbak, omstreeks 1900 met rankendecor, in goede staat 70x65x25cm.
Twee maal antieke Oosterse tafels 1e helft 20e eeuw met koperdraad en parelmoerinleg, stukjes parelmoer missen. 51x32x22cm. 57x32x22cm. Cond:R/G
Vooroorlogse teakhouten Oosterse salontafel omstreeks 1930 met etage, in goede staat 60x100cm.
Antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten armleunstoel met snijwerk en klauwpoten, omstreeks 1880 in goede staat, 190x60x64cm.
Antiek hangkastje omstreeks 1910 van eikenhout met schappen en lades achter de deur, medicijnkastje, in goede staat 57x36x17cm.
Eikenhouten barokstijl commode, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met messing beslag en klauwpoten, in goede staat 70x90x47cm.,
Vooroorlogse mahoniehouten Engelse buttlertray, in goede staat 80x25ø Cond:G
Zware palisanderhouten 19e eeuwse snijwerk stoel met lederen zitting, in goede staat.
Donker gebeitste antieke Engelse hoekarmleunstoel, omstreeks 1900 70x45x45cm. Cond:G
Negentiende eeuws vruchtenhouten etagere tafeltje met geetste bladen, vogeldecor en goudverf, omstreeks 1870, 110x51x39cm. Cond;G
Antieke Duitse notenhouten hoekstoel, omstreeks 1880 Historisme, behoeft restauratie 82x79x60cm. Cond:R
Drie delige Engelse mahoniehouten bijzettafelset met Queen Anne poten, stijlmeubels 2e helft 20e eeuw, in goede staat 38-60cm.
Draaibare messing Engelse stoel omstreeks 1910, registered: No. 2396381, 67x38x31cm. Cond:G
Antieke Engelse mahoniehouten opklapbare etagere/ buttler tray, in goede staat 90x28x25cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten halve maantafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 71x89x37cm. Cond:G
Negentiende eeuwse iepenhouten kinderstoel, in goede staat 65cm. Cond:G
Antieke Engelse eikenhouten opklapbare butlertray, omstreeks 1900 in goede staat 87x27ø Cond:G
Prachtige antieke Amsterdamse staande klokkast, 18e-19e eeuw, gerestaureerd, geheel ingelegd met vazen en floraal decor, ook de zijkanten, 228cm. Cond;G