Grote antieke Engelse mahoniehouten passpiegel, omgebouwd tot garderobe met rode velours en koperen haken, in goede staat. 195x80x35cm.
Mooie Engelse mahoniehouten sidetable met 3 lades stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 85x44x133cm.
Negentiende eeuwse Engelse bijzettafel, mahoniehout met bandintarsia en florale intarsia, geschulpt blad, 62x52x58cm. Cond;G
Zeldzaam Empire mahoniehouten belijmde naaitafel, omstreeks 1820 met binnenwerk en vakverdeling, deksels met been, minimale fineerschade 75x40x49cm. Cond:G
Leuke antieke eikenhouten jugendstil etage meubel omstreeks 1900, met 2 lades en opstand 135x100x50cm. Cond:G
Antieke Hollandse wortelnoten orgelgebogen barokstijl 4 laden commode omstreeks 1900 met bronzen beslag, in goede staat 80x90x43cm.
Kleine antieke Duitse eikenhouten 1 deurs spinde op sledepoten, in goede staat 68x40x41cm.
Negentiende eeuwse Duitse renaissance stijl kast Historisme omstreeks 1880 met intarsia front en zijkant, mogelijke aanpassingen Ulmer stijl, Cond:G 140x40x173cm
Lage Engelse mahoniehouten breistoel, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig met rood velour bekleed, in zeer goede staat. 75x66x66cm.
Antieke vurenhouten neo gotische 1 deurskast, omstreeks 1900 in goede staat 194x80x52cm
Oude Engelse mahoniehouten Lyra wangentafel met drie lade, omstreeks 1920, koperen stijlen in de lyra, in goede staat 100x48x75 ( 140x48x75 cm.)
Mahoniehouten vitrinekast voor display, Jugendstil, omstreeks 1900 en in goede staat 77x65x41cm.
Antiek Frans houtgestoken eiken bordenrek omstreeks 1880 75x85x11cm. Cond:G
Engelse wortelnoten Queen Anne stijl commode, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 4 lades, in goede staat 73x102x45cm. Cond:G
Antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel met boulle inleg op bladen en zijkanten, omstreeks 1900, in goede staat 77x75x50cm.
Aparte Jugendstil armleunstoel omstreeks 1900, eikenhout gestoken met zweepslag en floraal decor stoffering slecht, verder in goede staat 121x73x79cm.
Antieke ovale mahoniehouten tafel met floraal intarsia en bandintarsia, omstreeks 1910 met kruisverbinding, in goede staat 66x98x70cm.
Negentiende eeuwse notenhouten bewerkte spiegel met snijwerk en rocailles 135cm. Minimale beschadigingen. Con:R/G
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten tiltoptafel omstreeks 1960, octogonaal blad en handwerk centraal in blad verwerkt, achter glas, parelrand om het blad. 76x61x61cm. Cond:G
Noordduitse mahoniehouten Biedermeier eettafel met bandintarsia omstreeks 1840, minimale fineerschde 72x113øcm. Cond:G
Antieke Duitse wortelnoten vertico(Opstand mist) omstreeks 1880 Gründerzeit, bovenblad vlekkerig, verder in redelijk goede staat 123x95x45cm. Cond;R
Antieke Duitse kersenhouten Biedermeier eettafel omstreeks 1830, in redelijke goede staat, paar krassen op blad 77x95cm. Cond:R/G
Oude Chinese houtgestoken plantentafel met marmeren blad, floraal decor, blad gescheurd, 20e eeuw Cond:R 50x42øcm.
Franse antieke wortelnoten commode omstreeks 1870 in zeer goede staat, laag model 64x107x60cm.