Twee mahoniehouten Engelse stoelen, 20e eeuw in goede staat mooie stoffering, 100x61x49cm. Cond:G
Kleine antieke Engelse mahoniehouten 5-laden commode omstreeks 1880 met origineel beslag(lades en fronten gescheurd) Behoeft restauratie, 79x75x36cm. Cond:R
Antieke spiegel met facetgeslepen spiegelglas omstreeks 1890, lijst beschadigd 91x47cm Cond:R
Italiaans notenhouten Barokstijl damesbureau met bandintarsia, omstreeks 1960. In goede staat 73x78x50cm.
Wortelnoten stijlmeubel Queen Anne stijl met drie lades gebogen poten en bronzen beslag, 2e helft 20e eeuw (stukje lijst los erbij) 76x73x40cm Cond:R/G
Noten met wortelnoten wijntafeltje, met florale intarsia in het blad, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, geschulpt blad, 61xø58cm Cond:G
Twee stijlmeubelen 2e helft 20e eeuw, miniset notenhout, telefoontafel mahoniehout met lade 52x63x41cm en 70x53x35cm Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten Empiretafel met klauwpoten, in goede staat 61x108cm
Negentiende eeuwse mahoniehouten kakstoel met gevlochten zitting en rugleuning, in goede staat 100x53x55cm
Negentiende eeuwse spiegel, drie-luik met schepenvoorstelling (stukje weg) 85x45cm Cond:R/G
Notenhouten salontafel op klauwpoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw Cond:R 49x76cm
Grote wortelnoten salontafel in Barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, staande op gebogen klauwpoten en met geschulpt blad 52x99ø Cond:G
Goudkleurige spiegel 2e helft 20e eeuw, facetgeslepen glas. In goede staat 89x61cm Cond:G
Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G