Eikenhouten Lock Thomas electrisch orgel, model Thomas monticello 371, omstreeks 1980, 120x112x64cm. Cond;G
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe salontafel, in goede staat 60x120x160cm.
Vroeg 19e eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met smeedijzeren beslag en slot(slot defect, geen sleutel) verder in goede staat, mooie patina, 75x115x70cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten spinnekop coulissentafel in goede staat (geen tussenbladen) 74x120øcm. Cond:G
Antieke 19e eeuwse Engelse eikenhouten secretaire met mooie patina in goede staat 96x41x76, Cond:G
Louis Philippe mahoniehouten wandtafel met lade en schrijfleer op blad, te gebruiken als damesbureau, 73x81x46cm. Cond:G
Oud mahoniehouten kamerscherm, 20e eeuw, in goede staat 160x140cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten halbank met lijsten en snijwerk, en onderlinge verbonden poten, mooie patina, 115x149x47cm. Cond:G
Antieke Hollandse uitneembare Biedermeier mahonie kuifkast omstreeks 1870, minimale beschadiging 245x133x45cm Cond:R/G
Antiek vergulde Marie Antoinette Boudoir stoel omstreeks 1900, Louis Seize stijl(stukje snijwerk weg) Cond:R 92x46x46cm
Achttiende eeuws Zuid-Duitse grenenhouten betaaltafel met schuifbaar blad, en ruimte onder het blad. In goede originele staat 76x110x118cm.
Duitse Neo Barok commode omstreeks 1900 met schuine hoeken en spitsenpanelen en lijstwerk, in oude bierverf 94x110x51cm Cond:G
Grote vier delige mahoniehouten boekenkast met schappen en glazen schuifdeur 2e helft 20e eeuw in goede staat 210x31x285cm Cond;G
Bijzonder en zeldzaam 19e eeuwse Tiltop bijzettafel met fijngestoken 3 spantpoot , en bloemvormig blad , ingelegd met diverse houtsoorten en parelmoerinleg, ring inlegwerk beschadigd 75x55ø Cond:R/G
Mooie 18e eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met slot en sleutel, houtgestoken front, in goede staat 73x128x63cm
Antieke Duitse notenhouten 6 hoekige Gründerzeit bijzettafel, omstreeks 1880 met twee etages, in goede staat 76x43x50cm.
Twee oude houtgestoken Chinese armleunstoelen met florale decors, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 98x85x45cm.
Zeldzame 18e eeuwse Duitse eikenhouten Rococo wandtafel met marquetterie gelegd fineer blad. In goede originele staat 75x85x44cm.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel omstreeks 1870. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 64x50ø Cond:G
Oud Chinees gesigneerd houten kamerscherm met rode lak en beschildering,panelen kunnen omhoog schuiven 1e helft 20e eeuw, 196x141cm Cond:R/G
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten eettafel, omstreeks 1830, Empire, in goede origiginele staat 74x125øcm. Cond:G
Antieke Louis Philippe geeboniseerde bijzettafel met kersenhout fineerblad, omstreeks 1870 recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat Cond:G 85x48ø
Negentiende eeuwse tafel met intarsia, notenhout op blad ingelegd en 3spant poot, omstreeks 1840, octogonaal iets verbleekt 56x70x70cm Cond;G
Zeldzame Engelse papiermache tafel met Japans lakwerk, zwart en goud en parelmoerinleg, geschulpt blad(oudere restauraties) 70xø52cm. Cond:R/G