Hollands wortelnoten Louis Quinze Barokstijl secretaire omstreeks 1930 met bronzen beslag en klauwpoten(fineerschade) 107x83x55cm. Cond:R
Chinese houtgestoken hocker met natuurstenen blad, 20e eeuw 48xø35cm. Cond:G
Teakhouten Ceylon eettafel met ijzer beslagen 20e eeuw 81x74x119cm Cond;G
Engels mahoniehouten fineer halkastje met klauwpoten omstreeks 1930 met bandintarsia in de deuren, bronzen beslag(2 lades, 2 deuren) in zeer goede staat 59x120x55cm
Engelse mahoniehouten bijzettafel met hangoren en 3 spantpoot stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 75x61ø Cond:G
Negentiende eeuws Engelse mahoniehouten tiltop bijzettafel met driespantpoot 73x55ø Cond;G
Prachtige Duitse antieke eikenhouten Historisme bureaustoel omstreeks 1880 met koppen, in goede staat 81x68x60cm.
Oude messing met houten kapstok, met driespant voet, met kariatyden, Empire stijl 20e eeuw 177cm Cond:G
Mahoniehouten bibliotheektrap, 2e helft 20e eeuw in goede staat 123x55x47
Oude Engelse gateleg salontafel, stijlmeubel naar oud voorbeeld, houtgepend (mooie patina) in goede staat 122x50x90cm Cond;G
Negentiende eeuwse Engelse iepenhouten armleunstoel, in goede staat 112x70x60cm Cond:G
Antieke mahoniehouten met wortelnoten barokstijl bijzettafel omstreeks 1900 met bronzen klauwpoten en twee lades, blad verbleekt 82x58x45cm
Vroeg 19e eeuwse iepenhouten fineer halve maantafel(lichte fineerschade, restauratie blad) 71x18x41cm Cond:R/G
Engelse 19e eeuwse mahoniehouten kapspiegel. In goede staat, 73x57x33cm. Cond:G
Notenhouten model secretaire naar Duitse Barok, 18e eeuws stijlmeubel 20e eeuw 75x40x19cm. Cond:G
Oude spiegel met facetgeslepen glas, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 115x88cm.
Moderne salontafel Artifort design KBO Liang Le met houten tafelblad en verchroomde poten salontafel 845 36x90x90 Cond:G
Antieke mahoniehouten Louis Philippe bureaustoel op wielen, omstreeks 1870, bekleed met oker velours stoffering, in goede staat 85x67x59cm.
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe bureaustoel met goede blauwe velours stoffering in goede staat 88x75x62cm
Antieke theetafel met twee Japanse lakwerk tablets, aparte vormgeving, gemaakt van boomtakken, omstreeks 1900, tablet versleten,81x70x37cm. Cond:R/G
Glazen vitrine 1-deurs met drie etages. In goede staat 169x37x42cm
Oude mahoniehouten getorste piedestal 20e eeuw. In goede staat 97cm. Cond:G
Blauwe lederen relaxstoel te verstellen in twee standen met veersysteem, modern en in zeer goede staat 112x82x67cm Cond:G
Oude Chinese houtgestoken hocker met witgeaderd marmeren blad, 20e eeuw 73x41x41cm Cond:G